Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja a rádióvételnek?...

Mi baja a rádióvételnek? (autó) Hogyan erősíthetem?

Figyelt kérdés

ma egész délután ezzel szenvedtem, de mégsem lett jó....

Előszőr a csatlakozásra gondoltam (hátul az antennánál, de nem az volt....Ekkor gondoltam a kábelra, és kicseréltem rézkábelekre....(ugyanis az eredeti antennakábel 2 rétegű...)

ezzel összeraktam, de csak egy rádióadó jött be......kötöttem én mindenhogy a dolgokat kísérleteztem, de az eredmény ugyanaz : semmi!

Már nagyon idegesít, és mostmár az antennára gondolok, csak nem tudom vegyek-e újat, hátha meg nem is az a baj...

de ha az nem akkor mi????

vissza kéne raknom az eredeti antennakábelt? Nem tudom mi van...

Jó hallgatom mp3 mal is úgy ok a terén nincs gond, de van pár igen jó rádiós adás, amit hallgatnom kéne...


2010. máj. 12. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
maga a rádió szerintem jó, mert nemrég még simán bejött 6 rádióadó....
2010. máj. 12. 22:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Eredeti antenna kábel az koax, , rakd azt vissza mert az direkt árnyékolt. Próbálj meg egy antenna erősítőt. Nem írtad milyen kocsi, de opelekben el szokott törni a gyári antenna csatiban a kábel.
2010. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az az! opel astra (csepp), sárvédőíven van az antenna...

tehát a gyári kábel vissza, és úja antenna.....hosszú délutánom lesz megint...:(

2010. máj. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!