Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó ötlet a téligumis kerekeket...

Jó ötlet a téligumis kerekeket a garázsban (egyenként) a falba behelyezett bazi nagy kampókra akasztva tárolni?

Figyelt kérdés
Azok a bizonyos kampók valójában rudak, amiknek a vége meg van kissé hajlítva felfelé...
2017. ápr. 6. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes mivel a garázsban nem éri a gumikat a nap fénye.
2017. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó megoldás, DE javaslom ~2 hetente fordíts rajtuk 90 fokot, esélyt sem adva annak, hogy deformálódjon.
2017. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, tényleg deformálódhatnak így.
2017. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitől deformálódna? Még a saját súlya sincs a gumin, mert nem a gumi van alátámasztva, hanem a felni van felakasztva.
2017. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam, hogy hogyan tud így deformálódni vagy mi az a behatás amitől deformálódna.
2017. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg hülyeséget írtam. Nem voltam figyelmes, azt hittem hogy csak a gumi akarja felakasztani. A felnit minden további nélkül fel lehet akasztani, az nem deformálódik.
2017. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!!
2017. ápr. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!