Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap forgalmi vizsga?

Holnap forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok.holnap forgalmi vizsgám lesz.egész jól meg y kb 60.órat vezettem.mivel nyugtassam le magam?iszonyat ideges vagyok.az oktatom azt mondta 20ezer ft kell a vizsgabiztosnak mert meg kell legyen a buktatasi szazaleka és ne engem huzzon el.mindgy nem is ez a lényeg.Vácon fogok vizsgázni.Adott egy kereszteződés macisajt táblám van.olyan gorgalmas védett úton próbálok egyenesen továbbhaladni ahol a 20 alkalomból mimd a 20x várnom kell.ilyenkor baj ha egyből 1 es sebességbe teszem a járművet vagy kötelező 2essel bújni ki?nehezen belátható balra.

2017. ápr. 3. 06:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálok higgadt lenni.Egy baj van velem hogy kapkodok.ezt mondta az oktató hogy ha elhúznak akkor csak azért mert nem vagyok türelmes.Amugy ma volt az utolso előtti vezetés órám viszonylag majdnem hiba nélkül ment azért volt 1-2olyan helyzet amikor levert a víz.Mindegy köszi a válaszokat max nem sikerül..megölni nem fognak :D
2017. ápr. 3. 12:17
 12/13 anonim válasza:
Na sikerült?
2017. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem sikerült most pénteken lesz a második.Hát igy visszaemlékezve tényleg nem voltam felkészülve.Igaz egy hajszálon mult a dolog nem is lett csak 2 hibavonalam (kormányfogás,darabos vezetés)meg egy kizáró(benéztem egy kis mellékutcát.Azt hittem egyirányú es balra kanyarodáskor behúztam a kormányt balra.hozzáteszem szemközti forgalom egyáltalán nem volt tehát ne ugy képzeljétek el hogy szembe forgalommal mentem :D)Nem vette el a kormányt tőlem végig vezetette az 50percet utolsó pillanatig gondolkodott mi legyen de végül mégsem.Mimdegy ugy vagyok vele jobb a biztos igen mint a bizonytalan nem.
2017. máj. 1. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!