Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap forgalmi vizsga?

Holnap forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok.holnap forgalmi vizsgám lesz.egész jól meg y kb 60.órat vezettem.mivel nyugtassam le magam?iszonyat ideges vagyok.az oktatom azt mondta 20ezer ft kell a vizsgabiztosnak mert meg kell legyen a buktatasi szazaleka és ne engem huzzon el.mindgy nem is ez a lényeg.Vácon fogok vizsgázni.Adott egy kereszteződés macisajt táblám van.olyan gorgalmas védett úton próbálok egyenesen továbbhaladni ahol a 20 alkalomból mimd a 20x várnom kell.ilyenkor baj ha egyből 1 es sebességbe teszem a járművet vagy kötelező 2essel bújni ki?nehezen belátható balra.

2017. ápr. 3. 06:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha ezt mondta, jelentsd fel.
2017. ápr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

"Holnap forgalmi vizsga?"

A leírásod szerint igen.


"mivel nyugtassam le magam?"

Ha sehogy nem tudsz lenyugodni, akkor szedj be egy nyugtatót.


"az oktatom azt mondta 20ezer ft kell a vizsgabiztosnak mert meg kell legyen a buktatasi szazaleka"

Ja, nyilván. Igaz, hogy nem is tudja még, hogy ki lesz a vb, de biztos kell neki a pénz. Szerintem inkább arról van szó, hogy az oktató nem akar már veled foglalkozni, de pénz nélkül nem tudnál levizsgázni.


".ilyenkor baj ha egyből 1 es sebességbe teszem a járművet vagy kötelező 2essel bújni ki?"

Nem is értem a kérdést. Álló helyzetből 1-es fokozatban kell elindulni. Megállsz a kereszteződés előtt vagy (ha van) a vonalnál. Egyest kapcsolsz, majd ha szabad a pálya átmész.

2017. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó én nem oltásokat szerettem volna olvasni de értem a válaszokat.Azzal meg tisztába vagyok hogy állo helyzetből egyessel indulok azért nem vagyok ennyire "idióta".csak biztonságosabbnak tartom megállni ennel a kereszteződésnél mert forgalmas az út.és mindig olyan furán néz rám az oktató nem érti miért allok meg.hát mert nem látom be a bal oldali forgalmat.arra voltam kìváncsi hogy ez kizáró ok e ha elsőbbségadás táblánál (tehát nem stop) egyesbe teszem a kocsit.köszi a válaszokat
2017. ápr. 3. 07:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

először is olvasd vissza az írásaidat, mielőtt ekézed a válaszolót.


-a macisajt azt jelenti(mint tudod)hogy elsőbbségadás kötelező..nem kell megállni mindenáron, de tanácsos...mint írod nehezen belátható a kereszteződés..nos egy jobb vizsgabiztos azonnal megránt, ha látja, hogy nem vagy alapos egy beláthatatlan kereszteződésben..ha ez megállás, akkor az, ha lassú gurulás, akkor az..és nyugodtan tedd egyesbe..


hogy ki lesz a vizsgáztató, az csak ott derül ki..


Ne szedj nyugtatót, mert az lelassít, aztán nézhetsz..

Az egészséges izgulás velejárója a bulinak.

2017. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Mit kell izgulni egy vizsgán?! Nők vagytok? Ezer ilyen kérdés van már!

Többször olvastam, hogy valakinek 3. meg 4. vizsgája.

Komoly oktató lehet, aki felkészületlenül küldi sorra delikvenseket vizsgázni, hallottam már olyanról is, aki elindulni sem tud az autóval...


A kérdésre: pénzt ne adj, semmit sem garantál!


Ami bukta, az ha védett útról kinyomott kuplunggal, vagy kettesnél nagyobb fokozatban fordulsz le, meg kinyomott kuplunggal gurulsz!

Macisajtnál nem kötelező kettesben kihajtani, még ha sokan ezt is csinálják beláthatatlan kereszteződésben is. Mert ugye ketteshez haladnod kell valamennyire, mert különben rángat az autó.

2017. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az oktatom azt mondta 20ezer ft kell a vizsgabiztosnak mert meg kell legyen a buktatasi szazaleka"


Mi van abban az esetben, ha a vizsgabiztosnak minden vizsgázó oda csúsztatja a 20ezret?

Akkor nincs buktatási százalék?

A vizsgadrukk természetes. Azért nem buktatnak, mert izgulsz. Hülyeséget, szabálysértést nem csinálhatsz, arra nem kifogás, hogy izgultál.

Normális vizsgabiztos tud nyugtatólag hatni a vizsgázóra, a visgán az a legnagyobb szerencse faktor, hogy a vizsgabiztos milyen fazon lesz.

2017. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki "izgulva" nem tud szabályosan vezetni, az alkalmatlan a vezetésre. Tehát nem is kaphat jogosítványt.
2017. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Egy bölcs vizsgabiztos mondta: aki izgul, azért izgul mert nincs felkészítve a vezetésre!
2017. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács ;)


Mielőtt beszállsz indítsd el a hangfelvételt a telódon és tedd olyan helyre ahol jól veszi a hangot...


Amikor rendőrség igazoltat akkor is ezt csinálom, hátha valami balul sülne el és jól jönne a bizonyíték.

2017. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Illetve bocsánat korrekció:

Amióta van fedélzeti kamera azóta nem kell foglalkoznom a hangfelvétel elindításával de előtte mindig azt csináltam :)

2017. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!