Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány vario görgőnek kell...

Hány vario görgőnek kell lenni a robogó hajtásában? 3 vs 6?

Figyelt kérdés
Délután szétkaptam a hajtást, és csak 3 görgő volt benne. Suzuki Lets 2, 2001es évjárat, 2004 óta a család tulajdonában. 2004 óta most először van felnyitva sajnos.

2017. ápr. 1. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
6 darab volt mindegyikben amit eddig szétszedtem. Szerintem a Lets se kivétel, nem is lehet csak 6-os szettben venni. Biztos volt egy kis sufni tuning fele görgő, fele súly, és máris pörgősebben indul.
2017. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyapám még milyen büszke is volt a kis masinára, hogy 10 év alatt (ennyit volt nála) ő még a gyertyát se nézte meg, mert pöccre indult mindig. És ilyenkor van az, hogy feleannyi görgőd van, és azok is szögletesre kopva fémig.


Köszi a választ!

2017. ápr. 1. 23:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül 6 db 6,6 gr-ost raktam vissza (ez a gyári mérete), és kb 70 kmh lett a végsebesség.
2017. ápr. 4. 11:10
 4/4 A kérdező kommentje:

2 év távlatából egy kis tapasztalatot osztanék meg veletek.


A fogyasztás pompás, stabilan 2,4l/100km, azóta is lazán viszi a 70-et, de az utazója inkább a kényelmes 60.

Lassan kapja fel a fordulatot, kb 40től ugrik meg.


3 görgővel kb 55-60at ment végre, és egykerekezni is lehetett vele.

2019. aug. 24. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!