Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel szoktátok a motorteret...

Mivel szoktátok a motorteret tisztítani?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

John : ne vitatkozz vele,ez egy értelmileg roggyant ember. Saját autóját így ledegradálja az nem lehet normális ember.


Egyébként nekem is 15 éves autóm van,és egy évben 1-2 szer lemosom a motort,mert tél után az ottani lemezek sem szeretik a rászáradt egészteles sót,felvert latyakot. Ezért van ennyi fos autó az utakon mert az emberek nagyrésze egy 1000 ft os légszűrőt nem képes venni,vagy csak néha lemosni a kocsit,utána meg árulja a jófogáson a "korához képest jó állapotú" szétrohadt roncsot 500 ért "alkudozók kíméljenek" címmel.

2017. ápr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Íme, az általánosító demagóg f**zkalapok.

Ameddig a rohadásszagú pofátokat ide nem toltátok, a bejegyzés 100%-os volt.

Az okosabb emberek nem kezdenek el vitatkozni az ilyen farokméregetésben versenyző majmokkal mint ti.

Én is csak a személyes érintettség okán válaszoltam.


Tudom, hogy fáj, hogy egy Suzuki azért össze van rendesen rakva. Attól, hogy az ilyen primitív prolik mint ti, ettől idegbajt kaptok, még tény marad.

2017. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy fáj, hogy egy Suzuki azért össze van rendesen rakva."


Már cseréltem Suzukin is szelepfedél tömítést mert eresztett. Remélem most esz az ideg :D :D

2017. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!