Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matiz vagy Seicento? Ti...

Matiz vagy Seicento? Ti melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

Anyunak kéne boltbajárós autó, melyiket választanátok a kettő közül? A Matizt sokat dicsérte nekem egy öreg bácsi, Seicentója egyik tanárnőmnek volt, de nem sokat tudok róla. Egyikben sem ültem még, soha nem is vezettem hasonlót, melyik az ami jobb választás lenne?

Melyik a megbízhatóbb és olcsóbban fenntartható?

Én a Matiz fele hajlanék, de mivel a Fiatot nem ismerem, nem vagyok ellene annak sem. Cinquecentoban utaztam még gyerekként többször, méretéhez képes belül tök nagynak tűnt, hátul hárman is elfértünk, nem éreztem hogy nagyon rázott volna, jó kis kocsi volt szerintem. Gondolom a Seicento is ilyen csak még jobb.



2017. márc. 29. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Suzukit, régi Swiftet. De ha kettő közül kell választani, Matiz. Amikor 6 éve vettünk autót 3 lehetőség volt Matiz, Seicento és Swift. Fiatot csak Olasz importból szabad venni... úgyhogy kiesett. ( azért mert ott nincs nagy tél ((Bari,Lecce környéke)) és nem rohad) Így maradt a Matiz vagy Swift... és emlékszem azért vettük a Swiftet mert Daewooról lebeszéltek, miszerint kisebb és gyengébb ergo a fogyasztása picivel több. 6 éve megvan a Swift... kuplung, vezérlés,termosztát,küszöb,taposólemez lett cserélve, kb összesen 140 ezerért az 5 év alatt, soha nem hagyott az út szélén és 1.3-as motornak köszönhetően mint városba mint autópályán jól teljesít. Csak mondom. De akkor konkréten, kettő közül Matiz.
2017. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég fapados mindkettő, de én a Seicento-t választanám. Egyébként szinte ugyanaz mint a Cinque, csak egy kicsit modernebb.
2017. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Matiz. Egyértelmű.
2017. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Egyiket sem. Ezek nem autók.
2017. márc. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyik szar,a masik fos........de akkor mar inkabb a matiz mert azon kettővel több nyilászáró van....
2017. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt Matizom.

Fujjjjjjj de gyűlöltem azt az "autót"!!!!

6 évesen rohadtak a sárvédő ívek!

5 évesen történt hogy "elfelejtett" olajat szivattyúzni a vezérléshez (persze az olajnyomás visszajelző nem jelzett), be is állt a motor, 250ezres tréfa volt.

Gyorsan be is cseréltem egy akkor 11 éves Swiftre.

Az a mai napig megvan. Most 21 éves és jobb, megbízhatóbb, kevésbé rohad mint a 6 éves déjvó.


Szóval, én egyikben sem gondolkodnék!

Akkor már inkább egy idősebb kis Japán kocsi. De még pl. a vw polo is jobb.

2017. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Matiz vagy seichento?

Koreai rothadó megbízhatatlan, vagy olasz megbízhatatlan?


Wagon R+

Bevált, jó motor, viszonylag jó kaszni, nem túl alacsony üléspozíció.

2017. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megjöttek az idióták ..
2017. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... meg a későn kelők
2017. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinted.
2017. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!