Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT-t lehet elektronikusan...

Audi TT-t lehet elektronikusan butítani?

Figyelt kérdés

A feleségem régi álma egy Audi TT, ki is nézett egy 2003-as Audi TT 1.8T-t.. A pénze meg is van rá és nagyon régóta akarja az autót szóval mindenképp meg lesz véve. De.

Nekem 2.0 Audi A3 dízelem van és már ezt is nagyon nyomatékosnak találja.. Akkor a 180 lovas TT? Lebutítható kicsit a TT, hogy ne húzzon annyira? Nem tudnék a tudattal élni hogy balesete lesz esetleg..



2017. márc. 25. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem nyomja a gázt annyira és nem húz...
2017. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez lenne a legjobb megoldás de nem szeretném ha esetleg bármi rossz történne.. Szóval elektronikusan, ahogy tuningolják ezeket az autókat úgy lehetne esetleg lágyítani rajta?
2017. márc. 25. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bizol a felesegedben, inkabb ne vegyel neki TT-t. Vagy esetleg ha mar ennyire almodozik rola, irasd be egy vezetestechnikai treningre. A 'lebutitas' nem jarhato ut, foleg nem hazilag,..
2017. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a butítás hülyeség. Alapból ott van a menetstabilizátor és a kipörgésgátló, ami ilyen szempontból "idiótabiztossá" teszi az autót. Ezek a rendszerek pontosan ezért vannak.

De ha mégis nagy az aggodalom, én inkább egy hozzáértő tuningcéggel csináltatnék rá egy légbeömlő fojtást. Az autóversenyeken is ilyennel adnak hendikepet, és akkor nincs cseszegetve se az ECU, se semmi igazából. Kb olyan, mintha nem tudná padlóig nyomni a gázt, csak egy bizonyos állásszögig.

Ráadásul ha az asszony megszokja az autót és ráérez az ízére, csak negyed óra alatt vissza kell tenni a gyári légbeömlőt.

2017. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főleg az utolsónak!
2017. márc. 25. 18:39
 6/12 anonim ***** válasza:

A TT az egy sportosabb autó az útról nem fog csak úgy leesni. A 180 lóerő meg soknak hangzik. de azért nem az a rettenetes teljesítmény, amiért félni kellene hogy csokorba szedi az út széli fákat.


Szerintem felesleges ilyen beömlő szűkítéssel és hasonlókkal vacakolni, ha az exem friss jogsival elboldogult a 270 lovas autóval, akkor a feleségednek sem fog gondot okozni.

2017. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt felenk mindig latok olyat hogy a gazdag apuka a friss jogsis gyereknek oda adja a draga 200,300 vagy 400 loeros luxusautot. Ha mar ők nem törik össze akkor a feleseged is elboldogul a TT-vel.
2017. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A feleségemnek van azért tapasztalata, csak sokat vezet sötétben, a munkahelyéről a hazautat nagyon-nagyon ritkán sózzák vagy takarítják fel télen.. Ezért féltettem attól, hogy egy ilyen coupet szeretne. De egyébként meggyőztetek, lehet kicsi paranoiás vagyok de annyi mindent látok a neten és bele se merek gondolni mi lenne a családdal ha történne valami.. :)
2017. márc. 25. 23:05
 9/12 anonim ***** válasza:
A TTk általában összkerekesek, azzal a legkisebb a parafaktor rossz útviszonyoknál. :)
2017. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ÓÓ, ne rontsátok már el, inkább vegyél neki akkor gyárilag gyengébb autót.
2017. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!