Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50-es robogómmal...

Aprilia sr 50-es robogómmal olyan problémám van, hogy nem működik az irányjelző. Balra ill jobbra kapcsolásnál folyamatosan világít, de nem villog. Próbáltam másik relével is, de úgy sem jó. Sőt, a relé kivételekor is ugyan az a helyzet. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Aprilia sr 50 irányjelző

2017. márc. 24. 21:13
 1/7 Zzzoli ***** válasza:
Járó motornál, vagy álló helyzetben akkuval is ugyanaz?
2017. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Álló és járó motornál is ugyan az a helyzet. Index kapcsoló baja lehet?
2017. márc. 25. 11:10
 3/7 Zzzoli ***** válasza:
Melyik SR? Az újban egyben van a feszszabályzó meg az indexrelé, de akkor indexrelét már cseréltél. Újat raktál bele?
2017. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régebbi sr 50. A relé külön van, legalábbis úgy gondolom.
2017. márc. 25. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Új relét raktam igen.
2017. márc. 25. 20:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Raktam be új relét, de azzal sem működött, kontakt hiba volt, új csúszóérintkezőket tettem a vezetékekre, ezzel most jó. A probléma viszont az, hogy későn kezd el villogni az index. Egy darabig csak világít, utána kezd csak villogni. Ez miért lehet? Fesz szabályzó gondja van?
2017. márc. 31. 09:59
 7/7 Csiß válasza:
Én úgy vettem,hogy a tulaj a hátsó indexeket kicserélte led-re,de így már nem érzékelte a relé és csak világítottak.Egy szerelő ismerősöm tett bele elektromos relét (remélem ez mond neked valamit,nekem semmit) és ezzel már faszán működik.Lehet neked is egy ilyen relé kéne.
2017. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!