Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » JVC vagy Kenwood? Melyik...

Kenzoo88 kérdése:

JVC vagy Kenwood? Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Most rendeltem az autóba 1 pár JVC CS-J620x hangszórót és szeretnék hozzá egy jobb fejegységet a mostaninál, de nem tudok sajnos dönteni, hogy melyikkel járnék a legjobban. Melyik a jobb? A Kenwood KMM-102RY, a Kenwood KMM-103GY, a Kenwood Kmm-122y (ez használt) vagy a JVC kd-r641 (ez is használt)? Az utolsó kettő, mint ahogy zárójelben írtam használt, de tökéletes állapotban. Melyik lenne a legjobb? Legfőképp ilyen úgymond buli zenéket hallgatok. Köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 20. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Mik a szempontok? Kell CD lejátszó? Kell FLAC lejátszás? Lesz rá erősítő kötve?

Én a KMM-122-t venném, mert 2 RCA van rajta, játszik FLAC-et, állítható a színe. A Kenwoodok hangja jó szokott lenni.

2017. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JulesTS ***** válasza:

Én is a KMM122-t választanám ezek közül (azért amit az első írt...).

Egyébként a JVC és a Kenwood már egy ideje egybe olvadt (bár azt nem tudom, hogy mennyire maradt külön a két márka fejlesztése).

Esetleg ezt is megnézheted:

[link]

2017. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!