Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb autórádió?...

Melyik a jobb autórádió? Pioneer vagy Kenwood?

Figyelt kérdés

Fejegységet akarok venni kocsiba, hangcuccom elég komoly, szóval valami olyan autórádió kellene ami szépen tisztán szól. ki is néztem 2db-ot :

Pioneer MVH-160

Kenwood KMM-120Y


melyik jobb? pioneer vagy kenwood?


2014. ápr. 14. 21:44
 1/6 Osynho ***** válasza:
Komoly hangcucchoz komoly fejet keress, ne ezt a kategóriát. Ezeknek nem jó a hangjuk. Egy Jvc X50BT-t váltottam Kenwood BT60U-ra. Ég és föld...
2014. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak ideiglenesen ennyim van rá... utána cserélve lesz csak addig kell valami hogy szóljon :)
2014. ápr. 14. 21:57
 3/6 Osynho ***** válasza:
Akkor én biztos használtan vennék. :) Főleg ebay-t érdemes nézegetni. A BT60U-ra 80 euróért futottam rá. Vagy, ha nem kell usb, egy régebbi Alpine, aminek tényleg szép hangja van. 3pár rca, aktív váltó, időkorrekció, minden. Mondjuk az se 20 ezres kategória.
2014. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kenwood KMM-120Y VAGY Pioneer MVA-160????
2014. ápr. 14. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
* Pioneer MVH-160 VAGY Kenwood KMM-120Y ????
2014. ápr. 14. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, ha úgy is ideiglenesen kell? Elenyésző a különbség a kettő között, mind a kettő olcsó kategória. Olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy Citroen vagy Peugeot. Mind a kettő francia. :)
2014. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!