Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsi a jobb vagy a motor?

A kocsi a jobb vagy a motor?

Figyelt kérdés
Kocsinak vannak praktikumai ( télen könnyebb vele menni , többen lehet benne menni , van benne meleg , zene , meg aludni is lehet ) De a motor olyan élményeket tud adni amit a kocsi nem fog soha ... Örök vita ... Idegesítő már hogy mindig ezen vitatkoznak . Össze sem lehet hasonlítani a kettőt ... De számodra melyik az igazibb ?
2010. máj. 10. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
a motor az egy élmény valóban, nekem ugyan nincs de a barátom nagy motoros és felejthetetlen amikor egy keréken visz végig az úton:) eszméletlen jó:) nekem kocsira van jogsim de mégis motorra szavazok tavasztól őszig teljesen jó:)
2010. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Nem lehet össze hasonlítani.

A motor egy életérzés még a kocsi egy praktikum.

Pl.: 10 karton sört eléggé nehéz motoron elvinni. Na meg a szex is könnyebb a kocsiba. De viszont ezek csak áttételes élmények. Nem maga a kocsi adja.

A motor meg egy szórakozási tárgy. Ennyi. Másra nem is nagyon alkalma. Ha választanom kéne akkor nekem inkább a motor. De ha ugyanezt 20 év múlva kérdezik akkor már lehet, hogy inkább a kocsira szavazok. De most a motor a toppos.

2010. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Mind a kettő jó, csak másban , másra , fölösleges hasonlítgatni. Az autó praktikusabb, a motor több szabadságot ad, ennyi :)

egyébként ha motoroztál volna télen akkor nem csak az lenne a szempont hogy az autóval könnyebb menni , hanem pl az hogy nem fagynak oda a heréid az üléshez ,de ez csak egyéni meglátás :)

2010. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem nincs is herém :)
2010. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Valóban nem lehet összehasonlítani!

Ha autóval mész a fának betörik a fejed,ha motorral leszakad a lábad te meg 50métert repülsz,közben még lehet hogy életben vagy.És nem is biztos,hogy te voltál a hibás,mielőtt még elkezdenétek írni,hogy lassan,körültekintően vezettek!

A motorosokról mindig a prérifarkas(rajzfilm)jut eszembe,mikor felül a rakétára,aztán valamibe mindig puffan!

Szerintetek a motoron miért nincs biztonsági öv?Mert nem biztonságos,nincs mihez rögzíteni az embert!

2010. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

@23:06: örülj neki :D

akkor te csak befagyhatsz :D

2010. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%
Szeirntem az autó sokkal jobb, és hidd el hogy az is tud akkor élvezetet nyújtani...főleg ha sportkocsi és tető nélkül húú..:D Ez attól függ hogy ki melyiket szereti jobban. Például egy nagy motorrajongónak mutathatsz akármiylen kocsit annak akkor is a motor kell és ez fordítva is megtörténhet. Én a kocsiban több élvezetet látok,biztonságosabb a kormánnyal vezetni bellülről és azzal is lehet gyorsan menni ráadásul még van benne zene is ami még élvezetesebbé teszi a vezetést.
2010. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Hmmm.

Nekem négy nagy szerelmem van:

sport kocsi.

versenymotor

túramotor

csopper

meg esetleg egy limó :)

2010. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem mind2 autóm már van de lehet lesz motor is
2010. máj. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Télen +2 fokban mátrakör , útmentén végig jég , hó és fagy . Nem motoroztam télen ? Ebben nyugodtan kételkedj ...
2010. máj. 11. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!