Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia 1.8 T vagy RS?

Skoda Octavia 1.8 T vagy RS?

Figyelt kérdés
Leginkább országút/autópálya kombóban lenne használva, tehát kellene egy kis "szolid" erő. Na most annyival többet tud-e vajon az RS, hogy 1.2-1.5 milliót kifizessek érte, vagy akkor már érdemesebb jóval olcsóbban megvenni a sima turbós 1.8-ast? Állítólag a sima turbósból előbb lehet jobb állapotút kifogni. Csak a Skoda jöhet szóba.
2017. márc. 14. 23:53
 1/4 A kérdező kommentje:
A +30 lóerőn kívül persze.
2017. márc. 14. 23:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, s 1. generációs Octaviákról lenne szó.
2017. márc. 14. 23:55
 3/4 Mosqu!to ***** válasza:

Attól függ mire kell neked! Ha mondjuk sűrűn járod a német pályát, ahol ki is lehet használni az erejét, akkor nyilván jobb a hangulat egy RS-ben. De ha a magyar utakhoz kell, ahol a tavasz köszöntével több a rendőr az utak mellett, mint a nyíló virág, akkor szerintem elég egy 1.8T is!


A másik előnye,hogy több van belőle, mint RS-ből! Mindkét motor típust széthajtották már valószínűleg, hiszen lehet velük jókat menni! És miért is ne mennének akkor? Csak az a baj, hogy sokan fordítják a kulcsot és már üveghangon mennek is végig az utcán...Na de ez most mindegy, ez más téma! A lényeg,hogy sokkal nagyobb az 1.8T-ből a választék (gondolom Én! hiszen azért elég sokat gyártottak ebből a típusból, mivel remek motorok! Nekem is volt egy A4 B6 Audi ezzel a motorral 163 lóval és imádtam!:) ) így hamarabb találhatsz egy vásárlásra érdemes példányt belőle! Én ezt választanám! Az Én kis 1.8T-m kielégítette a vágyaimat,ha akartam is haladni az utakon!

2017. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
RS-ből sajnos szinte csak széthajtott szar van. Csak egy öregecskedő turbós autó, ha meg is veszed akkor legyen pár százas a rendbetételére. Arról nem beszélve, hogy mennyi 1.8T-t hirdetnek RS-nek... 😁 😁
2017. márc. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!