Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia jó választás?

Skoda Octavia jó választás?

Figyelt kérdés
Van a szomszédban egy Octavia eladó, ami 17 éves, igencsak szép állapotban van, idős úr a gazdája, nem is kér sokat, 450 ezret, ez eddig szép és jó, a bökkenő az az, hogy ez egy 60 lóerős változat, ami szerintem igencsak gyenge ekkora autóhoz, bár az is igaz, hogy városban lenne használva a szerkezet, pályán is ilyen 100-110-es tempóval mennék vele. Gondolkodhatok ebbe, ha egyébként szép állapotú, s ismerem az előéletét a kocsinak?
2017. márc. 9. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Jó választás. Olcsón fenntartható, megbízható.
2017. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben igen. Az a legjobb, ha ismered az előéletét és szép állapotban van. Ettől függetlenül nézz át rajt mindent, elektromos rendszer, fékek stb. A szervizkönyvét is érdemes megnézni. 60 lóerő nem sok, de ha nem akarsz vele száguldozni, akkor városba elegendő. Szerintem menj vele 1 kört, és teszteld lakott területen kívül is.
2017. márc. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1%

Inkább ne autózz...

Ha hétvégi mazsola vagy, ami elég valószínű akkor vedd meg, de én biztos nem vennék 1,4 tonnás 60 le autót, pláne nem ismerőstől

2017. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező! A 3-as válaszoló esetéből is láthatod, hogy milyenek az emberek, ha 60 lovas autód van, akkor csakis hétvégi mazsola lehetsz, aki ne merészkedjen ki

az utakra. Ebben az országban csak akkor érvényesülhetsz, sokak szerint, ha törtetsz, nyomulsz. legázolsz, átgázolsz másokon, aki gyenge, az pusztuljon. A magyarnál bunkóbb nemzet van ezen a sárbolygón! Tehát: nyugodtan vedd meg,

2000-es évjárat az nyugodtan vállalható, igaz, hogy a 60 lóerő nem sok, de normális, polgári autózáshoz az elég lesz. Mégse kell buszra, metróra stb. egy csomó unalmas, befordult emberrel együtt várakozni, nem is beszélve a szabadtéri várakozásról hideg, szeles időben pölö.

Egy saját autó függetlenséget ad, sokan úgy fröcskölődnek,

hogy még egy Kispolákjuk sincs, üdv.

2017. márc. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyarnál bunkóbb nemzet nincs ezen a sárgolyón - helyesen.
2017. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Péter,


ki beszél itt törtetésről? Ha eleve úgy készül valaki, hogy képtelen tartani a sebességet akkor ne erőltesse a dolgot és kész. Nem kötelező mindenkinek autóznia...

2017. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam az autót, s a maga nemében egy teljesen vállalható autó, kellemeset csalódtam benne, nyilván nem száguldozásra használnám, 140-es tempónál már erőlködik a motor, mégiscsak 60 lóerős, 1500 kilós autóról van szó, de városban elfogadható.
2017. márc. 11. 23:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 11. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!