Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mernétek venni Hankook...

Ti mernétek venni Hankook ventus prime3 abroncsot 205 55 16?

Figyelt kérdés
Mi a vélenényetek róla ?
2017. márc. 11. 10:16
 1/7 Tomcatters ***** válasza:

[link]



En is most rendeltem tegnap egy garniturat ,eddig yokohama advan sport v105 használtam ,az is nagyon jo ,de neztem pont napokba tobb gumitesztet....Majd meglatjuk,de ezek alapjan 5/5 ugy h hajra ar/ertek aranyban a tesztek magasan a leg jobbnak hozzak ki ,sott az elodje odaverte a bridgestone turanzat,continentalt... szvsz ... :) korudőbe nedvesuton fekezesi utba...stb (Az egy masik tesztbe van benne)

2017. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Hankook ,hat en tuti nem vennék, az egy magyar vacak nem lehet jobb mint a csingcsang nakang meg hasonlóak
2017. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hankook azért nem rossz gumi, és ár-érték arányban talán a legjobb.
2017. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem tavaly, semmi gond nem volt vele. Gyakorlatilag nem kellett rá súly, teljesen jó minőség. Esőben is teljesen jól bírta.
2017. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Hankook jó márka, bár én Contit vettem.
2017. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg az van az autón. Jól tapad, nincs vele gond, de mintha jobban kopna, mint más típusok. Már csere érett, most Kumho megy majd rá.
2017. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán.
2017. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!