Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ledes szofita izzó rendszám...

Ledes szofita izzó rendszám tábla világításnak?

Figyelt kérdés

Rakhatok ilyet a foglalatba,ha nincs E (szabványa)?

Nézi a rendőr,vagy csak a műszakin akadályozhat?


2017. márc. 7. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem szabályos, de ha nem vakítja ki az agyad vagy nem feltűnően eltérő a színe a megengedettől akkor nem szólnak bele.


Miért tetszik sokaknak? Amiért a matrica, szpojler, bádikit, repedfazék kipufogó és az ilyen marhaságok is. Hány ilyen szutykot látok előttem menni, letépi a fülem a hangja, hátul a kályhacső. A kemény 1.4-1.6-os motorral, oké. Én meg szép kummogva megyek mögötte a 2.4 automatával aztán inkább megvárom, hogy elhúzzon, még leelőzni se fogom, mert a végén megszégyenül, meg elkezd jampizni velem.

2017. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kiegészítést!!!
2017. márc. 7. 19:36
 13/16 anonim válasza:

Az a baj h rakhatsz de nem szabályos. A rendőrök 99%-a nem foglalkozik vele, de van az a bizonyos 1% aki sz.patni akar.

Saját tapasztalat: barátaimmal lent voltunk egy parkolóban és kultúráltan beszélgettünk (zenét nem hallgatunk és kb semmit se csináltunk). Jött egy nagytudású rendőr h kozúti ellenőrzés, kapcsoljon mindenki helyzetjelzőt és akinek valahol van benne led azt megbünteti....

az más kérdés h nemtudott emgbüntetni mert kidumáltuk magunkat :D

2017. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mert mit mondtál,vagy mondtatok?

Hátha egyszer nekem is jól jön!:)))

2017. márc. 9. 12:23
 15/16 anonim válasza:
egyszerű de nagyszerű választ. a jármű nincsen közúti forgalomban és csak teszt jelleggel raktuk most bele. innentől kezdve a leddel nem tudott mit kezdeni
2017. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az se rossz!:)))

Mondjuk szerintem mostmár ezt is lekérdezik ott helyszínen,és lehet fizetni.

2017. márc. 9. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!