Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a fojtás az Aprilia...

Dr.Süni kérdése:

Hol van a fojtás az Aprilia RX 50 kipufogójában?

Figyelt kérdés

Előző tulajdonostól tudom hogy még a gyári fojtás van benne, de nem tudom hogy hol. És szerintetek hogy tudom azt onnak kivenni, vagy le kell cserélni azt az elemet?


Válaszotokat köszi!



2017. márc. 5. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
4T?
2017. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hogy ez mit jelent de ha azt hogy 4 ütemű-e, akkor nem, hanem 2 ütemű.
2017. márc. 5. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Kilehet venni, de ha kezdő vagy, akkor jobb, ha veszel egy rendszert rá, és a gyárit elteszed. Lehet a szívótorok van szűkitve, lehet a könyökök jobban belógnak, és ott fojtanak, lehet a dobnál van fojtva, vagy lehet elektronikusan is, karbinál is lehet ütköző, ehhez látni kellene. Ha elektronikusan van, azt megoldják barkácsolás nélkül, ahogy a karbit is, többit cserélni kell, vagy szétvágni és utánna újra hegeszteni. De még mindig azt mondom, hogyha nem elektronikus fojtás vagy karbis, akkor vegyél komplett rendszert. Arrow, Giannelli, LeoVince, Jolly Moto márkák nagyon jók.
2017. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!