Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolciak, Borsodiak, hol...

Miskolciak, Borsodiak, hol tudnék a megyén belül hengerfejszervízt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos hengerfejes lett az autóm, azt nem tudom, hogy esetleg van-e repedés, vagy csak a tömítés égett -e meg. Nekem egy olyan műhely, szerviz kéne, ahol kompletten megcsinálnak mindent, ezen azt értem, hogy elviszem az autót, ott hagyom, kiszedik, amit ki kell, megjavitják amit kell, és össze is rakják.

Eddig 3 céget találtam akik ezzel foglalkoznak de egyik cég oldalán sem írnak konkrétumot, de valószínű, hogy csak magával a hengerfej javitasaval foglalkoznak, tulajdonképpen te elviszed nekik a hengerfejet és ők megcsinálják. Sajnos én nem tudnám szétkapni sem összerakni szóval egy olyan cég kene ami cakk-pakk megcsinal mindent.

Amiket néztem itt a megyében Robco hengerfej klinika, maya 98 Kft, Malárcsik hengerfej klinika.

Sajnos, most így este egyik céget sem tudom elérni, de hátha ti tudtok adni valami infót esetleg, akik itt a környéken laknak.



2017. márc. 1. 20:09
 1/5 anonim válasza:
A Robco hengerfej klinka az talán olyan h elviszed a kocsidat ott hagyod és megcsinálják te meg vissza mész érte, de ezt ne vedd készpénznek. Az egyik ismerősöm talán oda ment.
2017. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, mai nap folyamán felhívom őket biztos ami biztos. Köszi a választ :)
2017. márc. 2. 06:16
 3/5 anonim válasza:
nincsen mit ;)
2017. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a 3-ból kettő eddig nem nyert, RobCo-nál is és a maya 98 Kft-nél is csak magával a hengerfejjel foglalkoznak.. Hát eléggé tanácstalan vagyok
2017. márc. 2. 15:17
 5/5 Bruce_Lee ***** válasza:
Miért nem egy szervizbe viszi? Ott leszedik, ha kell elküldik a hengerfejeshez.
2017. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!