Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Második autónak mit ajánlotok?

Második autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Első autómat öt éve vettem, egy VW Polo 1.4 kompakt autót, amely már elég réginek számít, mert közelít a 25 évhez. Jó állapotban van, költöttem rá, de megérett a cserére. A keret 2-3 millió Ft, nem feltétlen kell zsír új, de már családnak kellene, nem két embernek. Viszont bármilyen autókat nézegetek, autósmagazinokban, autós műsorokban annyira nem derül ki, hogy mennyibe fájna a fenntartása. Direkt nem írok tippeket, hogy miket néztem, és mik tetszenek, mert így várnám a tippeket, ki mit ajánl. Nem kell prémium márka, és évente kb 10000 km-t mennék vele, 1.2es motornál jo lenne nagyobbat venni és mint mondtam már inkább családnak, mint két embernek kellene. Ha egy mód van rá Suzuki kicsukva, hiúságból. Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 28. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Maradhatsz a márkánál. Egy VW Passat elég nagy a családnak de sokan prémiumként tekintenek rá. Vagy VW Sharan ami ideális családi jármű.
2017. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Most nem egészen tiszta nekem a második autó fogalma. Németországban a második autó a meglévő mellett használt bevásárló, vagy túrakocsi. Magyarországon az eladott első helyére beállított második autó.

Szóval melyik?

2017. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit részletezhetnéd még az igényeket, mert így nagyon nagy a választék.

Évi 10k-ra szívó benzin lehet a jobb választás, amit a japánok tudnak jobban gyártani (vallom ezt német TDI tulajként).

Pár ötlet kategóriánként:

2. gen Honda Jazz

Toyota Corolla sedan/kombi 1.4-1.6

Honda Accord 2.0

2017. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Benzines, kompakt vagy sedan, 2000-es motornál nagyobb nem kell, nem muszáj automata váltós sem, 4-5 ajtós, legyen hozzá alkatrész, és ne legyenek típus hibái, ne rohadjon könnyen.
2017. ápr. 5. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdés egyterű vagy inkább sedan/kombi én utóbbiakat nézném mert egyterűeket annyira nem szeretem, így én a Toyota Avensis , vagy Honda Accordot nézném Japán vonalról, Skoda Superb esetleg vagy Octavia is jólehet.
2018. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!