Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A korlátlan jogosítvány elsőnek?

A korlátlan jogosítvány elsőnek?

Figyelt kérdés

Nincs jogosítványom.. megye székhelyen lakok... arra gondoltam hogy nem kocsira mennék hanem korlátlanra mert itt a munkahelyekhez közel lakom biciglivel is. De ha el szeretnék menni "világot" látni akkor azt egy túra motorral szivesebben tenném 1-2 napos kiruccanásokról van szó...


Szerintetek érdemes igy bele vágni ? :)


2017. febr. 21. 22:33
 1/7 A kérdező kommentje:

* biciklivel ...

Javítom én magam ... :D

2017. febr. 21. 22:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Háááát... Én is oda- meg vissza vagyok a motorjaimért, mind a 4-ért, de előbb volt kocsira jogsim, mint motorra.

Kell az: munkában előny lehet, esőtől jobban véd (utálok elázni), nem szezonális (hiába nagy szerelem a két kerék, én 15 fok alatt nem igazán ülök nyregbe, mert 70 évesen is motorozni akarok).

2017. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdemes.

Bár, kocsival megszokni a közlekedést, a forgalmat jóval biztonságosabb és könnyebb.

Sok sikert!

2017. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, de azzal ugye autót nem vezethetsz, nem úgy értendő a korlátlanság.
2017. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem árt, ha van B-kat jogsid és mellette közlekedési tapasztalatod autóval is.

Motorozásnál nagyon jól jön, hogy ha tudod, hogy a körülötted lévő autósok hogyan viszonyulhatnak hozzád, hogyan láthatnak, stb.

2017. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze tisztában vagyok a kategóriák közötti külömbséggel.

Jó helyen lakom Békéscsaba "szívében" és 5 10 percre vannak a munkahelyek . csak tényleg jó időbe szeretnék tekeregni . Nem pedig minuszokba..

Ugy gondoltam ha majd családom lessz akkor váltok kocsira . Az autót se használnám olyan sűrűn mert 2 utcára lakom a pékségtől.. és a belvárostól is.

2017. febr. 22. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágj bele! Hajrá! Motorozni jóóó!
2017. febr. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!