Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen rogogót tudnék venni...

Milyen rogogót tudnék venni 50-60eft-ért, milyen tipust éri megvenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Yamaha Jog Next Zone

vagy esetleg Honda Dio ZX


[link]

2010. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most vettem robogót, kipróbáltam előtte 3 motort, meg egyet megnéztem de azt arra se méltattam hogy beindítsam mert annyira szar állapotban volt.

Egyik 100ezer volt és nagyon lassú volt(Simson is ment olyan jól), na meg volt vagy 15 éves.

Amit nem próbáltam ki az meg tök kicsi volt és az is öreg motor volt már.

50-60 ezerért nem kapsz normális robogót. Én 100ért nem találtam jót, többet kellett rááldoznom hogy legyen egy normális motorom.

130ezertől kezdődnek a jó robogók, az alatt csak szart kapsz, ha vmi baja van akkor nem szabad megvenni csak ha szerelővel vagy, aki ért hozzá és tudja hogy mi mennyibe kerül hozzá. Lehet hogy többe kerül a motor javíttatással együtt mint ha vennél egy hibátlan állapotút.

50-60 ezerért inkább Simsont vegyél. Igaz hogy öreg motor de abban biztos lehetsz hogy ha valami elromlik rajta akkor nem kerül több 10 ezerbe, és a Simson is megy annyival mint egy öreg robogó.

2010. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly sikerült vennem egy Honda dio-t (af27 1997es évjáratut) de az teljesen tökéletes karcmentes álapotu volt. 55eft-ért. (végül is én dio-ra jogra vagy sepiára gondolok ilyen árban)
2010. máj. 9. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor hova lett a robogód?
2010. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne feledkezz meg a régebbi típusu Piaggio Zippekről sem.
2010. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!