Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találom meg az Autóba...

Hol találom meg az Autóba beépített Chip-tuningot a G-astra 1.7 Tdi-be? Vagy ez csak a program átírásával történik?

Figyelt kérdés
Jövő héten olyan szerelőhöz viszem, aki nem arról híres, hogy tökéletesen tisztességes... és félek hogy kiszedi, ha ez lehetséges...
2010. máj. 8. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most olvasom a kérdező utolsó kérdését is!Nem kell idegen dologtól tartanod!A tuning box dolgot kerüld messziről, nekem van két gépnél negatív tapasztalatom ez ügyben!Az átveri a motorvezérlőt, mert fals adatokat kap,(kevés a nyomás a Rail csőben) mit csinál? A nagynyomású szivattyúd elkezdi nagyon nagy nyomáson nyomni a gázolajat az injektorokon át a hengeredbe és ezáltal hamar sok pénzt kell belefektetni a javításokba...
2010. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Második! Nem hülyéztem le senkit, főleg téged nem! Azoknak írtam, akik utánad pár kommenttel írták, mert nem a kérdésre válaszolnak csak okoskodnak!

Te is normálisan, kérdésre válaszoltál, tehát köszönöm:)

2010. máj. 10. 10:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Már a lejött kérdésből is szinte üvölt az amatőr hozzáállás! Minek neked akkor autó?
2010. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hagyjad már magad... Hányadszorra írtad át a válaszod? ott maradt egy A betű...

Miért lennék amatőr? attól, mert nem volt az eddigi autóimba Chip? Gondolom akkor te olyan k*rva nagy hozzáértő lehetsz!

Egyébként... te tökéletesen értessz egy páréves mosógép szereléséhez? vagy gáztűzhely? esetleg légkondi, mosogatógép stb... Akkor minek van ?:O

2010. máj. 15. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!