Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem kap szikrát az MZ-m?

Miért nem kap szikrát az MZ-m?

Figyelt kérdés

Ma nem akart indulni,kivettem a gyertyát,rúgtam rajta párat,de az elektródák között nem volt szikra.

Megnéztem,de a megszakítónál még van.

Az akksi új benne.

Hol lehet a probléma?


2010. máj. 8. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:
És próbáltam másik gyertyával is ,de változatlan a helyzet.
2010. máj. 8. 19:33
 2/3 lodarazs ***** válasza:
Nézd meg a biztosítékokat.
2010. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó értettem akkor a megszakító szikrázik. Dobd ki a kondit mivel valószínű megszakadt vagy halódik, így nem tud kialakulni a megfelelő szikra. Ha leveszed a megszakítóról a vezetéket, gyújtást adsz és a vezetéket a testhez érintgeted akkor kell valamiféle szikrának kialakulnia. Ha nincs, még lehet a pipában lévő zavarszűrő ellenállás szakadása. Ezt úgy próbáld, hogy a pipát leveszed és a kábel végét közel a testhez rögzítve próbálsz szikrát csiholni. Legrosszabb esetben a tekercs szekunder oldala halott.
2010. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!