Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogomon a szerelő, variatorb...

Robogomon a szerelő, variatorbszijat, gorgoket, cserélt meg fesz szabalyzot,26 ezer ft összesen sok érte?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az anyagdíj az kb 10.000(fesszabályzó kb 2500, görgőt is lazán veszel 2500ból és variátor szíj is van 5000ért).

Az én robogómon a fesszabályzó egy kis fedél mögött volt, könnyen hozzáférhető helyen tehát hamar kitudtam volna cserélni, nem egy időigényes munka.

A variátorszíj és görgőcserét fél óra alatt megcsináltam úgy hogy nem kapkodtam el a dolgokat.

Legyen max 1 órás munka összesen.

Tehát anyag 10.000, munkadíj 16.000 és 1 óra alatt megvan.

Drága volt.

2017. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kásosz kicsit eltúlozta,de kicsit tényleg lehúztak
2017. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zzzoli ***** válasza:

Nem írtad hogy milyen robogó, mert ha egy olcsó kínai, vagy egy régi Yamaha Jog, vagy Honda Dio stb.. és a legolcsóbb cuccokat rakta bele akkor sok.

Viszont ha mondjuk egy új Aprilia SR például és gyári fesszabályzót rakott bele, minőségi, márkás szíjat, valamilyen márkás görgőket (Malossi, Pilini stb..) akkor jó áron dolgozott nagyon!

2017. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!