Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motoros leszek, milyen...

Kezdő motoros leszek, milyen motort megyek A2 es jogsira amit vezethetek is?

Figyelt kérdés
Yamahában vagy hondában gondolkoztam de nem talalok olyan sokat . Csak a honda cb500f-et az viszont draga . Ja es 125 kobcentinél nagyobb legyen .
2017. febr. 13. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá, és milyen mocit képzelsz el magad alá (túra, gyorsasági, enduro stb)?
2017. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Túra leginkább . De kicsit sportosabb alakja legyen . Nem most akarom venni . Májusban kezdem a jogsit es novemberben vizsgazok szoval csak jovore vennem meg .
2017. febr. 14. 07:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Terveim szerint 18 -19 eves koromban szeretnem venni
2017. febr. 14. 07:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek tudatában viszont én nem ajánlok semmit, mert ennyi idő alatt az árak is változni fognak (nem kell 80%-os áresésre gondolni, viszont néhány tízezer forint nem kizárt), ami viszont akár új lehetőségeket is tartogathat számodra, valamint az ízlésed is lehet, hogy változni fog. De a CB-vel nem nyúlsz mellé.
2017. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mennyi esélye van annak ha megállìt a rendőr és igazoltat akkor megkérdezi a motor tepjesítményét? Mert A2 es jogsival 35 kW-ig vezethetek motort és nézegettem egy 600-as yamaha fz6n-t ami nem 35 alatt van . Alapból 72kW-os. Maximum le lehet folytani annyira?
2017. febr. 14. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Hi! Szerintem vegyél olyat ami belefér az A2-be. Azzal megtanulsz motorozni és meg fogod érni vele azt a kort is amikor leteheted az A korlátlant aztán jöhet az FZ6 vagy bármi. Ha fojtottat akarsz szerintem akkor úgy vedd, hogy le van papírozva a fojtás, én nem állnék neki átalakíttatni meg papírozni erre a 2-3 évre, minek?
2017. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szivem szerint a hondat venném meg mert az belefér az A2 be . Viszot az 1.8 millio es kicsit draganak talalom .
2017. febr. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!