Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elkezdtem a KRESZ-t B-s...

Elkezdtem a KRESZ-t B-s jogsira távoktatásban E-learning. Nektek hány óra volt mire a végére értetek? Érdekelne, nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

#tanulás #B s jogsi
2017. jan. 21. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Fölösleges információ, egyéntől függő.

Aki már eleve úgy kezdi, hogy elfogadható KRESZ ismerettel bír, az megkönnyíti a tanulást. Az se mindegy, hogy a tanuló milyen gyorsan képes megtanulni egy-egy fejezet anyagát, van akinek gyorsan megy, a másiknak meg lassan.

Nem az elméleti vizsgára készülés lesz a leghosszabb a tanfolyam során, a gyakorlati rész az, amivel hónapokat lehet csúszni (nincs szabad oktató, nem ér rá, stb).

Akinek fél éven belül megvan a jogositvány, az elmondhatja, hogy gyorsan ment.

2017. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehetetlen használni.

Nekem sok éve van jogsim, kb 10 éve nagymotorra le akartam tenni. Szombat vas átolvastam az anyagot, hétfőn kresz vizsga 0 hibapont mentem tovább..

Most kellene nehéz potkocsira hobbi célra gondoltam mi ez nekem..

jelentkeztem, fizettem, kaptam egy logint.

Indult hogy a képbol kilog néha a tovább ikon, akkor ki kell lépni másik op rendszer alatt be és lehet tovább menni.

És NEM tudom megtanulni rajzolgat sallangokat, farakás a gepjarmuven és mire rájöttem hogy a fára kell kattintani, 1 éjszakára hagytam ott azt hittem nem megy tovább.

Ennek nem lehet a végére érni, szerintem keresek egy olyan régi kresz oktatóprogramot (sajna letöröltem) aminél a kérdések vannak választ nyomok átmegyek az összesen kiderül hog van 5% hibám az 5% ot átnézem és végzek 1 nap alatt. SZóval és mnegprobálomn azzal erre meg pénzért megbizok egy szakembert hogy nyomkodja végig mert felkötöm magam.

2017. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most csináltam e-learningben C kategóriát.

- Kresz

- Szerkezeti és üzemeltetési ismeretek

- szállítás és munkavédelem

A 3-ra együtt volt 60 óra. 23 óra alatt végig tudtam tolni az egészet, úgyhogy a maradékot ellőhetem vizsgafelkészítőre :-)

Nekem semmi gondom nem volt vele, szerintem használható és tök jól megragad az anyag. Pedig én is fáztam tőle az elején (mopedet és B-t mèg oktatótermiben csináltam) de teljesen jó.

2017. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na akkor nekifutok még egyszer.. de ugy felidegesitett a rendszer.. a másik jó volt leültem a laptop elé bedobtam egy filmet közben nyomkodtam.. amit nem tudtam felirtam, next time átmentem azokon ujra majd megint ujra..

azt még egyszer az összes kérdésen hibátlan lett és mentem vizsgázni.

Itt meg szivtam vele rendesen, lassan rajzolta ki a képeket, pedig nyáron jó lenne mert a régi kocsimmal a futóm össztömege 3490 kg volt, a mostanival meg 3550 szóval kell a nehézpóthoz a jogsi 50 kg miatt..

2017. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az A kategóriát 8 óra alatt átfutotottam, megcsináltam a kötelező teszteket, majd még 4 óra teszttel készültem. 1 poontot hibáztam vizsgán.

(6 éve van B kategóriám)

2017. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!