Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen főtengelyt vegyek...

Milyen főtengelyt vegyek bele? (70ccm robogó)

Figyelt kérdés

Mondtátok hogy eg ybe kellene ezt is lecserélni...


Szóval milyen márkát ajánlotok? Ez egy Piaggio/gilera Typhoon és 70ccm! az www.egumotors.hu oldalról fogok vásárolni mert a bolt ittvan nem messze.

most van szerelőnél... csapágyak,szimeringek,tömítések,olajpumpa szíj,dugatyúszett kerül a motorba. És akkor már a FŐTENGELYT IS LECSERÉLTETEM....

szóval milyen márkákat ajánlotok? azt mondják hogy az erősített főtengely semmivel se jobb... :O

köszi


2010. máj. 8. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Márkát sajnos nem tudok ajánlani, de az erősített főtengely sokkal jobb az anyaghasználata miatt. Más ötvözetekből készül és jóval tovább bírja anyagfáradás jele nélkül.
2010. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja jA! Mindenképp erősített főtengely, aki azt mondta nem ér semmit qurvára nem ért hozzá. (hacsaknem a szerelő mondta, hogy mihamarabb vidd majd neki vissza, és lenyúlhasson lóvéaval....)

És ha már lúd legyen kövér olyat válassz ami könnyített is.

Ettől jobban, ill könnyebben fog felpörögni a motor.

2010. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy erősített könnyített főtengely nagyon jó lenne
2010. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egümotorson ha jól tudom leírják hogy melyik hengerhez melyik főtengely kell.


Sztem inkább vegyél egy nagymotort mert ha elkezded a tuningot akkor nincs megállás és több 100ezerbe is kerülhet mert könnyen elromlik.

2010. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy könnyen elromlik?


az a hülye amelyiktől vettem szétcseszte az egész motort...mert felfuratta 70-esre és ugye nagyobb ccm nagyobb erő. És eből kifolyólag a főtengely amit 50-esre terveztek nem bírja a nagyobb sebességet... Mire gondolsz mi romlik el könnyen?

2010. máj. 9. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!