Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Egy 4 fós családnak kéne, nyaralni, és hétköznapokra.4300mm-nél ne legyen hosszabb, és a csomagtartója meghaladja a 400 litert. 3.5m-4,0millióig mennék el max.Lehetőleg újautóba szeretném megvenni.(ha használt 40000-km nél ne legyen több benne. Ja, és 90le fölött legyen az ereje...
2010. máj. 7. 20:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19:14

nem személyeskedésböl irtam amit irtam

h mi bajom azzal a kocsival?!

1. annyi pénzt nem ér meg(annyiért már 100x jobb márkát meg lehet fizetni)

2. a francia autok az orosz kocsik hirnevével vetekszik

3.megbizhatoságilag sincs a toppon(és ezt nem én mondom hanem elég gyakran járok ezen az oldalon és látom h miket irnak roluk)

4.rosszul tartják az árukat

5. eladási szempontbol se a legkelendöbb a francia kocsik(hirnavük miatt) meg kinézetre sincs a toppon

nah mindegy engem nem érdekel h milyet vesz csak ahogy a mondás is mondja"az okos a más kárábola bolond a magáébol...

jah és az legelsö komment is az enyém volt...

2010. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves tegnap 20:48, nem vettem személyeskedésnek, csak leírtam a véleményemet egy olyan autóról, amit hosszú ideje napi szinten használok. Én is családos vagyok és momentán egyszerűen kisebb belterű autót el se tudnék képzelni ehelyett.

1. Milyen jobb márkát lehetne venni, ami a kérdező kritériumainak megfelel? Nem adtál egy olyan típust sem, ami megfelel a kérdező igényeinek..

2. Francia, nem francia nekem például az egekig magasztalt német autókkal több bajom volt (Opel). De ez csak 1 tapasztalat, a sajátom.

3. Van ilyen autód? Amit az oldalon írnak azt mind elhiszed? Ajánlom a Totalcar népítélet rovatát.

4. Sajnos mostanában egy autó se tartja az árát túl jól...Ahogy kihozod a kereskedésből, meredeken esik az áruk.

5. OK. Kinézetre tényleg nem egy csúcs, de a praktikussága ezt némileg feledteti.

Tényleg nem vettem személyeskedésnek, nincs harag. Csak az általam tapasztaltakat írtam meg a kérdezőnek.

2010. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2010. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
És ennek 534 liter az alap csomagtartója, 115 lovas elméletileg, amit az AUTÓmagazinnak adtak az lemérték, és 129 lovas volt, 3 millióba kerül, még mindig van rá 4 év gyári garancia, és a kategóriájának a legnagyobb belterét kínálja,ó.
2010. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Vagy még néhány alternatíva:

[link]

[link]

2010. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
ezerötös zsiguli kombi!! :D
2011. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!