Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Egy 4 fós családnak kéne, nyaralni, és hétköznapokra.4300mm-nél ne legyen hosszabb, és a csomagtartója meghaladja a 400 litert. 3.5m-4,0millióig mennék el max.Lehetőleg újautóba szeretném megvenni.(ha használt 40000-km nél ne legyen több benne. Ja, és 90le fölött legyen az ereje...
2010. máj. 7. 20:31
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kösz, az utolsó válaszoló ötlete tetszik....
2010. máj. 9. 07:08
 12/26 anonim ***** válasza:

annyi pénzt kiadni egy olyna autoért?!:o boccsi a buko válaszért de se kinézetre se megbizhatoságilag nem éri meg az a auto. sztem vegyél egy kicsit olcsobb és szebb és megbizhatobb autot és a kimaradt pénzböl hosszabizsd meg a garázst. sztem az a kocsi inkább munkás auto mint családi . nah de te tudod sok sikert az autovásárláshoz

jah és mégegyszer bocsi a bukoságért de nem birtam ki h ne irjak h anyi pént kiadni egy olyan autoért

2010. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ford Focus C-Max


[link]


460l a csomitartó

egyedül annyi hogy 4335 mm hosszú..

2010. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kedves ma 12:48-as. 1. Próbáltad az általam ajánlott autót, hogy helyből fikázod? Képzeld nekem most is Kangoo (a korábbi változat) van mint családi autó. Ezért merészeltem ajánlani a kérdezőnek, meg azért mert pontosan tudom, hogy semmi komolyabb problémám nem volt vele eddig. 5 éve hajtom minden nap. Érdekes, hogy a nagytudású kolléga csak fikázni jött, típust nem ajánlott..
2010. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
a bmw, mercé, meg a hátsó kerekes szarokat felejtsd el!!leesik 1cm hó aztán jöhet a busz
2010. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
utolsó ez egy nagy baromság ez csak akkor igaz ha az óccsó teckós nyári gumik vannak fent de egy minőségi dunlop,michelin vagy más márkás téligumival télen is simán lehet menni
2010. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Légyszi ne kezdjétek fikázni. Tudom, nem versenyautó, az alváz könnyen rohad.

De: Van garázsod, úgy nincs vele semmi baj!

A motor hibátlan, (mivel Suzuki), a csomagtartó majdnem jó (nem sokkal kissebb), 92 lóerő.


Nekem a jelenlegi autóm egy 94-es 5 ajtós Swift. A kasztni papír és még rohad is. Motorikusan egyáltalán semmi baja és 1000 ccm-hez képest azért megy is ha sietni kell... A meló miatt le fogom cserélni, vagy egy újabb (2000-2003-as) 1.3-as Swiftre (Sedanra), vagy egy hasonló korú Civic-re.

2010. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Na ilyen lenne pl. a Civic amire gondoltam :D

Megkímélt, garázsban tartott!!!!, nem dohányzó


A Civic motorjáról sok jót hallottam (hasonlóan jól bírja a strapát mint a Suzukié), de nekem egyenlőre csak az álmaimban szerepel egy ilyen. Saját tapasztalatom sajnos még nincs. :(((


1 munkatársamnak volt ilyen, azt mondta, hogy nagyon megbízható. A másiknak egy autómataváltósa van ebből a szériából. Tökéletesen meg van vele elégedve :)

2010. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Opel Astra 1.6 Twiport,103LE.
2010. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Opel Astra G 1.6 Twinport.103LE,4.21m hosszú,460l csomagtér.
2010. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!