Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szereljem le az opel...

Vafe40 kérdése:

Hogyan szereljem le az opel astra f hátsó lökháritót?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 11:23
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
Még sosem szedtem le Astra F lököst, de nem lehey bonyolult. Kezd azokkal a csavarokkal/patentokkal amiket megtalálsz, utána ahogy mozgatod látni fogod hogy merre tartja még valami, keresgélj a környéken.
2017. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja. Keresgélj a környéken.

Leginkább olyan embert aki már látott ilyet és nem csak unatkozik.

Mert ugyancsak nemfogod kitapogatni a csavarokat,tudni kell hogy holvannak

2017. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Ezt úgy mondod mintha csak olyan ember tudna Astra F lököst leszerelni akinek megmutatták hogy hogy kell :D


Természetesen egyszerűbb, gyorsabb ha tudod milyen szerszámok fognak kelleni, mikor hova kell nyúlni, de nem földönkívüli technológiával tették fel, neki kell állni és adja magát a dolog.


Ne izgulj kérdező, régen én is olyan voltam hogy inkább neki sem álltam ha nem tudtam mit hogy kell, de szerencsére sikerült változtatni ezen. Hidd el, egy lökös lebányászásához nem kell diploma, megoldod ha nekiállsz.

2017. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe sem jutott,hogy nemakar órákat szopni vele?
2017. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sárvédőn belül van 2-2 csavar belülről, meg a csomagtartóban 2. A sárvédőt lehetőleg csukott szemmel csináld, ha nem akarsz sírva fakadni...(korhadt valószínű az egész)
2017. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

#4

Nem igazán

2017. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!