Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Toledo ennyiért?

Seat Toledo ennyiért?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzért ki lehet már fogni egy jó, jobb állapotú példányt ?


Igazából nekem többet nem is nagyon érne.

Egy ennyi idős autóért nem is adnék sokkal többet.

Valamikor elmegyek megnézni személyesen ks. Ismerem a helyet és a kereskedőt is. Van haver, aki nála vett autót, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy ennyiért érdemes-e gondolkodni ilyen autóban ?


[link]



2017. febr. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkudd le 500-ra egy vigyed.
2017. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sose mertem/vettem külföldi autót.
2017. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Oliver38 ***** válasza:
Hogyne érné meg,ahogy az előző,is irta kereskedésben is lehet alkudni,de ami fontosabb,hogy használtautót venni csak szerelővel/hozzáértő ismerőssel megyünk,mert azért az 500 zsákbamacskának sok.,egyébként ezen felül számolj,150 ezer forintot még átirásra,és a kötelezően cserélendő dolgokra,mert minden használt autón ki kell cserélni egy pár dolgot ha hibátlan akkoris.,ha ez az autó mégsem felelne még én javaslom a hasonló árkategóriában levő G-astrákat,és a kicsit olcsóbb F-astrákat is.
2017. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!