Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez (ek) az autók jók első...

Ez (ek) az autók jók első autónak?

Figyelt kérdés

Suzuki Swift

WV Golf I,II

esetleg Suzuki Maruti


2010. máj. 6. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kicsi, ha nem vagy biztos kezű sofőr, és elképzeled magadrol azt is hogy ütköznél, akkor nagyobbat.

Ne teljesítményre, hanem méretre, mert az megvéd.

Egy Mazda 6, vagy egy 3as BMW, vagy 406 os Peugeot... stb méretű kocsi biztonságosabb lenne elsőnek.

2010. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Swift első autónak tökéletes.Gondolom nincs sok pénzed az autóra, a javításra,és a fenntartásra sem.Ha így van, a Swift a legjobb megoldás.És ha lehet tényleg ne ütközz vele,nem nagyon bírja.A második autód,a Swift II legyen.Nekem is volt egy olyan.Nagyon jó autó,csak kicsi.Annak a töréstesztje is sokkal jobb már!
2010. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont kicsi autó kell mert még kezdőként könnyebb vele manőverezni mint egy nagy BMW vagy Mercivel és jóval olcsóbb a fenntartása.A golf 2 az nem rossz autó én is olyat akartam venni de Maruti lett a vége xD

Igénytelen autó pozitív értelemben hiszen mióta megvan /1 év/ azóta nem sokat költöttem rá.

De szerintem a Golf biztonságosabb hiszen csak német autó és ha jót fogsz ki akkor nem sokat kell rá költeni.

2010. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hááááát inkább nem a márkára meg ilyesmikre gondolok nekem az fontos h sok műszaki legyen rajta min. 2 év és utána tok válogatni autók közül egyre jobban hajlok a maruti felé
2010. máj. 7. 11:55
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne Maruti!!

Daihatsu Charade kell neked, olcsó (150 ezerért tip-top állapotú van)


993 ccm benzin, alacsony fogyasztás és mindent kibír..

nem tudod egyszerűen tönkretenni.

Az Ötödik Sebesség is megpróbálta, de nekik se sikerült:


http://www.youtube.com/watch?v=7wF6DJr5v74


Ha nemtudsz angolul leírom a szöveg lényegét:


A helyen ahol vannak rally csapatok szokták tesztelni az új gépeiket.



Mennek a kocsival gyors kört (világít a piros szervízlámpa, nemtudják mit jelent és mennek tovább) aztán 1-esben padlógázon tolják végig (azért búg annyira) aztán meg pörköltet és vodkát öntenek bele hogy szimulálják a mocskos benzint :D

2010. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

úr isten bazz ez a gép am láttam 3 napja azt a bemutatót

ez lesz majd az első autóm köszi mindenkinek felpontoztam mindenkit aki írt/írni fog(még)

2010. máj. 7. 18:38
 7/16 A kérdező kommentje:
ja és mondd meg mit írtál a keresőbe mert 502 not found és nem nyitja megy az oldalt
2010. máj. 7. 18:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a Swiftet venném. Megbízhatóságban verhetetlen. Az említett Dájhátcsu se rossz verda, de ha kell hozzá valami, akkor horror :) Abból csak olyat vegyél ami EFI-s.
2010. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem Maruti volt az első autóm, nagymamámtól kaptam, akkor kb 5 éves volt, most már közel 20 éves, de még mindig tip-top, csak kicsi autó, nem férünk be kényelmesen 4en, ha megyünk valahova, kellett egy nagyobb verda, de a Maruti marad, mindig jól jön, és fenntartani se kerül sokba.
2010. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

www.youtube.com és beírod a keresőbe ezt: Fifth Gear Daihatsu Charade


1.0 benzin mindent kibír és 4-5 litert fogyaszt


Amúgy tessék itt van pár:

[link]



149 ezerért az nagyon megéri!

2010. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!