Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet egy 125 ccm...

Hogyan lehet egy 125 ccm robogónak 50-es papírjai? Ez mit jelent? S hogyan lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 13:57
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Úgy, hogy amikor megveszed, 50-esként írjátok meg az adásvételit, így nem kell rá rendszám, nem kell rá forgalmi, stb. De ha egy becsületes rendőrt kapsz ki,és ráadásul még motoros is, simán lefoglalja a motort, és te meg fizethetsz, mint a katonatiszt. Volt már rá példa.
2010. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy bizony, egy ismerősőm személyesen tette tiszteletét egy helyszinen ugyanilyen okokból!
2010. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utólag már nem lehet trükközni, leadni a rendszámot stb.

Első forgalomba helyezéskor dől el.

2010. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha megveszel egy ilyen motort de nincs meg az eredeti külföldi forgalmija, vámpapírja (ilyeneket külföldről hoznak)akkor soha nem kaphatsz rá rendszámot, ha meg kötelező lesz a rendszám a segédmotorra akkor mind be lesz vizsgálva és akinek rendszám nélküli 125öse van az megsz.pta
2010. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha már az 50esre is raknának már csak azonosítás miatt is.
2010. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem!

Én már láttam olyan robogót, amit he nem mondanak, hogy 125 ccm akkor nem mondta volna meg senki, hogy az.

Mert úgy nézett ki mint egy 50-es!

2010. máj. 6. 22:02
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Az te vagy, aki nem mondja meg. De amint írtam, egy rendőr, aki ért a motorokhoz, megmondja. Meg egy 50-es robogó nem fog soha úgy menni, mint egy 125-ös.
2010. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!