Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a robogómnak?...

Mi baja lehet a robogómnak? (Peugeot Jet Force 50 ccm)

Figyelt kérdés

Karburátoros, kétütemű robogó.

Szóval történt, hogy egy poros úton mentem amin tömény kb 10 centis por volt. Egyszercsak lefulladt alattam a motor

és beindulni is alig akart.

Végül sikerült beindítani, megörültem neki. Húzattam neki és amikor elértem a 45 km/h-s sebességet egyszercsak nem pörgött tovább a motor. Búgott de lassult lefele. Majd újrakellett indítani mint a Windows-t :S :D.

És mindig ez van, hogy egy X sebességnél nem megy tovább. :S


2010. máj. 6. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :) Ez esetben jó motorozást, és is mindjárt indulok... Szia! :)
2010. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szija! Köszike :)
2010. máj. 14. 21:47
 13/14 A kérdező kommentje:
Na igen, lassan eltelt egy év és még mindig nem jó :S volt azóta egy szerelőnél, ő kipucolta a légszűrőt, meg egyéb ilyen karbantartási munkákat elvégzett de nem változott azóta a helyzet.
2011. ápr. 20. 09:41
 14/14 anonim válasza:
a por a légszűrőn keresztül bejuthatott a hengerbe,ami kopást eredményezett,kisebb kompresszió stb,legyengült a motor.
2015. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!