Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Van egy 2004-es Toyota...

Budboy kérdése:

Üdv! Van egy 2004-es Toyota Avensis 2literes dízeles csodám. Aksi 2hete lett cserélve. OMV maxmotion van benne. -8fokig pöcre indul, ez alatt meg vagy el sem indul vagy néha-néha 1-1 robbanás van, de nem indul be. Ötlet?

Figyelt kérdés
Egy szervízes aztmondta, hogy a magasnyomású pumpával lehet valami, de az 700ropi unixon. Van valami ötlet, hogy mivel tudnám még elősegíteni hogy elinduljon?
2017. jan. 23. 07:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

itas rendben van ?? bar azert -12 ig kene indulnia, de inkabb ez lesz a baj..


a pumpaval nem szokott gond lenni illetve nem ez, az injektor resolajszint lehet meg gond, de az 0 foknal is van.

2017. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja igen jo lenne szerelohoz elvinned.. nem sarki bohockhoz, szerelohoz.
2017. jan. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

mi az az itas?

jó szervízest tudsz pesten? vagy budaörsön?

2017. jan. 23. 08:05
 4/18 anonim ***** válasza:

izzito gyertyák.. azt tudom hogy kihagy a billentyuzetem, de az itast mint izzitó gyertya nem tudom hogyan irhattam.. még reggel van.. sorry..


Budaörsön csak benzines szerelő van, abból is csak 1 a többi átver, lazán. Nem tudom hol lehet traktort javíttatni. De akár a lexusosokat nem tudod megkérdezni ?

2017. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ha megse izzitó akkor érd biro utca vagy biro a neve googlen keresd meg, valami biro van injektorok..

ők olcsóak, de olyat is megtákolnak ami arra jó hogy még 1 évet kihuzzon és eladjad.


Drágább érden a bosch szerviz a pálya lehajtó közelében ők minőségi melot csinálnak.


De 99% a denso injektor nem javitható, tehát akkor szopcsiroller lesz, de az izzitógyertyákat nézesd meg.

vagy vidd el érdre már ugy azt csak valaki megoldja.. budaörsre ne. soha.. eszedbe se jusson.

2017. jan. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagy hidegben önts benzint a dízelhez. 20 liter dízelhez kb. 1 liter benzin.
2017. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Izzítás rendbe van?

Amúgy meg h nagynyomású pumpa lenne, tuti nem vennék újat ennyiért, hanem felújíttatnám, ennek töredékéért diesel műhelyben.

2017. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hatos te egy allat vagy ha par ezer ftos kar lenne meg viccesnek mondanam de ezzel tenyleg a 700ezret fogja karistolni a szamla, igy szemetsegbe megy at a viccelodesed.
2017. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az az érdi a Fockter-Diesel Kft.

Megpróbálom elöször őket,hátha tudnak valami okosat nem 700ért :)

Köszi


A benzint neki,hallottam már,de azt is,hogy ezek a túl informatikázott autókba nem kéne.

2017. jan. 23. 10:56
 10/18 anonim ***** válasza:

az adagolo rendszert a gazolaj keni, a benzin meg higitó :) Szóval azért nem lenne olyan humoros.

azaz a fockter, nekem volt egyszer egy diesel autom fillérekből orvosolták a baját. A technolgia nem volt valami profi de 100e km-re elég volt, azt eladtam, a köv tulajdnál mindennek vége lett, de addig kihuzta és az is common rail volt :)

2017. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!