Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a holnap...

Mi a véleményetek a holnap reggeltől életbe lépő smog riadóról?

Figyelt kérdés

Holnap reggeltől a 0.1.2.3.4-es környezetvédelmi osztályba sorolt autók nem közlekedhetnek Budapesten.

Na ez kb az autók fele, ha a Budapestre dolgozni bejáró vidékieket is ide vesszük akkor 100 ezreket érint negatívan, olyanokat akiknek 12-13 évesnél régebbi autójuk van.

Vagyis akinek régebbi autója van azokkal kibacnak, ők mehetnek dolgozni ahogy tudnak.

Az újabb autósok meg korlátozás nélkül autózhatnak.

Régen ezt ugy csínálták hogy egyik nap a páros másik nap meg a páratlan rendszámú autók mehettek.

Ugy igízságosabb volt.

Most gyakorlatilag a szegényebb munkába járó embereket büntetik, és a gazdagabb réteget akik délelőtt járnak "dolgozni" nem háborgatják.

Hajnalban dolgozni járóknak fontosabb az autó, mint akik 9-10 órára járnak be egy irodába.

Miért ilyen igazságtalan a Tarlós Pista?

Szerintem ez így egy igazi Fideszes megoldás...

Az emberek egyik felét szopatjuk igazságtalan döntésekkel, hogy megharagudjon a másik félre.



#igazságtalanság #szmogriadó #Tarlós egy genyó
2017. jan. 22. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"smog" azmiaz?


A szmogriadó pedig csak egy dolog, pár éve csak ezért cseréltem le az autómat. A járgány nekem munkaeszköz, nem munkába járó eszköz, hogy aztán egész nap álljon valahol a város közepén.

2017. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Egyébként sok sok céges autó van Budapesten amiket érinthet ez a korlátozás...


Akkor ezek szerint vagy vegyenek egy új autót ezek a cégek gyorsan, vagy nem dolgozhatnak

Ez azért marha jó tényleg.

A Tarlós Pistuka is ezeknek az embereknek az adójából vetette magának az önkormányzati audiját.

Elég abszurd ez így azért.

rengeteg céges autó van amit érint a dolog, és amik ugymond termelik az államnak az adókat azzal hogy dolgoznak.

Szerintem lassan a "Sz ar húzza le a wc-t" (ahogy Hofi mondta volt anno)

2017. jan. 22. 10:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem nem érint mert vidéki vagyok :D

Annak viszont szopás aki a város másik felén dolgozik.

Ez csak a belvárosra vonatkozik vagy a külső kerületekre is?

Mart ha pl valaki vidékről bejáró otthagyja a a kocsiját egy P+R parkolóban és tovább megy pl metróval akkor az úgy nem gáz.

2017. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
És ha valaki beteg, vagy terhes, dokihoz menne éppen, azzal mivan? Valaki hozzáértő légyszi válaszoljon, feleségem 9 hónapos terhes, agglomerációból mennénk, viszont nem szívesen ültetném be bkv-ézni, de azért ahhoz sincs kedvem, hogy 150 ezres bírsággal szórakozzak..
2017. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
HIvsz egy taxit
2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!