Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes e még GOLF 3-ast venni?

Érdemes e még GOLF 3-ast venni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy olyat ami minden szempontból ok, akkor teljesen elfogadható jármű a mai napig. Sőt az 1.9 TDi még egy nagyon tartós konstrukció, kár hogy gyakorlatilag mindegyik eszméletlen sok km-t lefutott már.
2010. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy rakás szar az egész kocsi úgy ahogy van, csörög, zörög, gyenge mint a harmat 8-9 litert fogyaszt elég béna helyzetben ülsz benne, kicsi a csomagtartója, minden héten elromlik valamilye,rozsdál... és még keveset is mondtam!

Tapasztalatból!!!

Inkább vegyél valami komolyabbat BMW-t, Audit, vagy Passatot hasonló évjáratút! De nézegethetsz a Japánok között is!

Gondold meg jól, nehogy sz.rt vegyél!

2010. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Opel Astra-kat is nagyon tudom ajánlani főleg az 1.7 TDS-t, na azzal lemész a térképről, ha pedig benzinest akarsz akkor 1.6 16V! Tényleg jó kis autók!

Előző voltam!

2010. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igaza van, annak aki szidja.


Nagyon kényelmetlen, kicsi és megbízhatatlan, lomha és ahhoz képest sokat eszik.


Sokkal jobban járnál régebbi BMW-vel, Mercivel, Toyotával, ha e 3 közül választasz tuti nemfogsz szerelőhöz járkálni!

2010. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

aham, vegyél hulladék bmw-t ami már akkor kb 200e km-nél járt mikor behurcolta pár cigány, most már lehet kb 500e km bennük ;) Alkatrész aranyáron, Mercit nagyon ki kell fogni, inkább vegyél benzinest belőle (amúgy a Mercikkel szenben elfogult vagyok, csak sajna nem lehet jót jó áron venni ebben a szarfészekben)

Audi gyakorlatilag átemblémázott VW japánt vehetsz nyugodtan, csak a lényeg hogy 1. tulajos legyen és előtted nem sokkal cseréljék a kopó cuccokat (vezérszíj, fék, gátlók) különben a gatyád rámegy arra is.

2010. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha találsz egy 1.9TDI-t, nem nagyon lelakva, akkor mindeképpen. Tény hogy a Golfok kicsit fapadosak, de hát minden azért nem sikerülhetett annak idején... :D
2010. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:17


21 éves a BMW-m teljesen gyári állapotban, soha semmi baja, megbízható és 219 ezer km van benne


Még drágábban tudnám eladni mint amennyiért pár éve vettem

2010. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
háát már nemazért de nekem van BMW-m régebbi tipus és szinte minden baja van.egy szar az egész és sokkal többet fogyaszt mint amennyit tud. 2éve volt golfom (3as) és 6litert evett nyugodt tempóval és soha semmi baja nem volt.és sokkal olcsóbb ovlt a fenntartása.. ;) Most audi A4-el járkálok nem fogyaszt keveset...de legalább megy is..és eddig nem volt baja...
2010. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaaa és még ide írnám azt is h Astra meg akkora mint egy kutyaól...semmi nem fér el benne. betenném a SUB-omat meg az erősítőt és már 1 kenyér se fér mellé...

bocs... :D

2010. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!