Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok a ferdehátú Ford...

Mit szóltok a ferdehátú Ford Fusion-hoz? Jó vagy nem?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel...márka, motor, strapírás, fogyasztás, kívül-belül, állapot, mekkora motor az ideális... Mi a tapasztalat?
2010. máj. 5. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek van egy dízele, ők elég sok kilométert tesznek bele, mivel van hogy minden hónapban elmennek európa másik felébe..


Ő isteníti az autóját.


Én egyszer ültem egy Fusionban és azt kell hogy mondjam tényleg nemrossz, de az ülések nagyonszarok, olyan mintha a magyar városok "parkjaiban" látott piros fa padon ülnél.

2010. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát a fordot elég jó autónak tartják, én is.... hát a kényelem mellékes legalábbis biztos nem annyira gagyi hogy ne lehessen kibírni, én már ültem sokat ford fiestába sztem ugyanolyan lehet a kényelem+ülések +minden, de ki lehet bírni+ hát az az igazság hogy én nem ültem még olyan járgányba amibe olyan kényelmes lenne mint az ágy:)


várok még hozzászólásokat....van akinek ilyen fusion-ja van

2010. máj. 5. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van ilyen. Nekem nem tetszik, mert iszonyat hangos, hiába új meg modern, a belső műanyagok nagyon karcolódnak. De jó nagy hely van benne és nem is csúnya. Én diesellel venném.
2010. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ülj bele egy Suzuki Ignisbe, kb ez is olyan.

Amiben ágy kényelmű ülés van az:

Mercedes, Volvo

és ami érdekes az a BMW. Beleülsz, semmi különlegeset nem érzel, hogy hú de fasza lenne vagy semmi, csak egyszerűen jó, aztán mész 400 kilométert, kiszállsz belőle és nem fáj semmid és még akarsz autózni :D

2010. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis autó. Megbízható, jó a futóműve, szép, kis fogyasztású, elég jó a motorja.
2010. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!