Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500e forintos autó árából...

500e forintos autó árából pofátlanság vagy reális 100e forintot alkudni? Úgy, hogy az autó átlagára 500-600e Ft között mozog szóval alapból nem túl drága.

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Én a mostani autómat 1.420.000-ért vettem öt évvel ezelőtt. 1.450.000-ért volt hirdetve, 20.000-et engedett az eladó. Viszont volt baja, mert az összes féktárcsa, fékbetét kapásból cserés volt, valamint a bal oldali fényszóró kanyarkövetéses állítómotorja hibát jelzett, ezért azt is kompletten cserélni kellett.

Annak a 20.000Ft-nak a tízszeresét rá kellett költenem, de olyan autó volt, amit nem kapok minden bokorban, így ennyiért is megvettem. 1,4M-val próbálkoztam ezekre hivatkozva, de végül ennyi lett a vége. 20%-ot lealkudni, azaz 1,16M-s ajánlatot tenni nem lett volna képem és biztos el is zavart volna.

2017. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, elírtam, 30.000-et engedett az eladó. Már számolni se tudok... :D
2017. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A helyzet az, hogy én árultam egy autót 500e Ft-ért de nem tudtam eladni mert minden vevő valójában 350e Ft-ot akart autóra költeni. Az utolsó akivel megegyeztem majdnem (mert rohadtul meguntam) 400-at ajánlott érte aztán mikor nyélbe ütöttük volna az üzletet már csak 380-at. Ott elértem a tűrőképességem határait és elköszöntem. Nagyon türelmes és megértő vagyok de nem szeretem ha hűlyének néznek. Végeztem az autó eladással mert inkább nem adom el hanem megtartom.
2017. jan. 22. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!