Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LED helyzetjelző miatt elvehet...

LED helyzetjelző miatt elveheti a rendőr a forgalmit?

Figyelt kérdés

E jelzés nélküli fehér LED

[link]



2017. jan. 9. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,max a műszakin szólnak.
2017. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cselez ***** válasza:
Egyáltalán nem!
2017. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Simán. Ami nincs jóváhagyva, azt nem rakhatod a járműre.
2017. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,majd kifogja szedni az izzót a rendőr és megnézi van e jelzés vagy nincs... 2 év alatt egy rendőr sem foglalkozott vele,műszakin kellett kicserélni
2017. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

eleg para ha E jelzes nelkuli...


amugy ha nem kekes szinu, nem valoszinu h nezegetni fogja..


rendelj warm white ledet, ott nem feltuno

2017. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de nincs akkora jelentősége ennek a dolognak úgyhogy nem fog ezzel egyik sem foglalkozni, műszakira alakítsd vissza izzósra.
2017. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cselez ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy még műszakin sem lesz vele gond!
2017. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És honnan fogja megtudni, hogy nincs rajta E jelzés?

Kiszedi helyben? Legtöbb új autónál minimum 10 perc kibontani a lámpatestet, még ha ért is hozzá az ember. Nem lesz neki ott ideje ilyennel foglalkozni (sőt,még vizsgán sem valószínűleg).

2017. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vizsga... idopontra mentem es elotte meg lecsekkoltam az izzokat


hat nem kiment az egyik helyzetjelzo?


mondom a sracnak h csinaljak mar meg, kifizetem (gondoltam majd felszamol 1000 forintot a 100 forintos izzora, de jobb mint bukni)


mondta h persze, megoldja: 20 perc utan hozta a forgalmit, vizsga kesz, izzo ugyan ugy rossz


most vagy total nem erdekelte es a vizsga is egy vicc, vagy belerakott atmenetileg egy masikat de mivel eleg **** modon lehet cserelni, nem fert volna bele az idobe

2017. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, hogy milyen kedve van a vizsgabiztosnak. Nem kötelező észrevennie, hogy LED-es a helyzetjelző. De felmerül az a kérdés, hogy mi van akkor ha a műszakiról kifelé jövet egy sasszemű rendőr, vagy "KPM"-es kiszúrja a LED-et? Akkor meg**szhatják az egész vizsgaállomást. Ezt nem kockáztatják meg. Piszlicsáré ügynek tűnik az egész, de elvekről van most szó. A másik meg hogy nincsenek E jeles LED-ek amik simán betehetők hagyományos helyzetjelzők helyére. A helyzetjelzők ma már általában a fényszórók részét képezik, de ha külön vannak akkor is igaz az, hogy az egész lámpatestre vonatkozik az E jel, eredeti fényforrással együtt. Ha bármi másra cseréljük az izzót, akár más teljesítményűre, pláne ha LED-re, akkor megváltoztatjuk a lámpatest eredeti tulajdonságait, tehát így az E jel sem lesz már igaz. Tehát ha lenne is E jeles LED, az csak olyan lámpatestben lenne használható legálisan, amibe eredetileg is azt tervezték és persze azzal "E jeleztették le". Remélem érthető amit írtam.
2017. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!