Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » U**-*** rendszám autóra?

U**-*** rendszám autóra?

Figyelt kérdés

Tudtommal U-val a motorrendszámok kezdődnek.

Hogy lehet autón UTB-*** rendszám? Mármint milyen kivételes besorolás alá esik?



#autó #rendszám #UTB #motor rendszám
2017. jan. 9. 06:57
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
Az okokat nem tudom, de amcsi import kocsikon vannak.
2017. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az U- val kezdődő rendszámok legalább egyik darabja kétsoros. Az tévedés, hogy csak motorokra rakják. Azokra azért kerül csak ilyen, mert az egysoros túl széles, nem fér el, hülyén néz ki, rossz a légellenállása...

Nálunk van olyan traktor ami szintén kétsoros rendszámmal (U..) rendelkezik, mert ennek van rajta kialakítva hely.

2017. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A B kategóriás rendszám oké, csak az nem tűnt fel eddig, hogy B kategóriás rendszámot csak U kezdőbetűvel lehet kiadni.

Érdekes, pótkocsikon. utánfutókon gyakori a B kategóriás rendszám, mégis X-szel kezdődik... Szokásos magyar bullshit ezek szerint.

2017. jan. 9. 08:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeg kimaradt, nálunk meg olyan traktor van amin egy egyik rendszám kétsoros, mégse U-val kezdődik. (fekete rendszámos)
2017. jan. 9. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy német autót láttál? Itt ugyanis simán előfordulhat. Az első betű a város kezdőbetűje. Mondjuk Ulm, (kisebb városok esetén a két első betű) a többit 10€-ért szabadon választhatod.
2017. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, annyira nem vagyok sötét:)

Két hülyegyerek volt két Integra-val, az egyiken B rendszám volt hátul, U betűvel, a másikon A rendszám, M-mel.

2017. jan. 10. 15:18
 7/9 BiTOPro97 ***** válasza:
Érdekes ez az egész nekem, amúgy nálunk például a családban HND-sek a motorrendszámok, többségében.
2017. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen integrák voltak? Sárga Type-r és egy sima fehér?

Hól láttad őket?

2017. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, régen volt, az egyik fehér volt szerintem. Nem sok maradt meg belőlük, sajnos a srácok elmentek a szokásos Hondás repedtfazék kipufogó irányába.
2017. febr. 17. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!