Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lehet az ára egy...

Mennyi lehet az ára egy 2002-es Suzuki Swift-nek, aminek nincs semmi extrája, és már átfordult a km-órája? (Tehát legalább 1 milió km-t futott. )

Figyelt kérdés
Sajnos sehol nem találtam tax számítást, pedig szeretném tudni, hogy mennyiben lesz nekem, hogy totálkárosra törtem a céges autót. Köszi előre is a válaszokat!
2010. máj. 4. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

300ezer forint környékén lehet egy 2002-es fapados suzuki, állapottól függően+-.

de ha át is fordult a km órája akkor az csak 100.000km nem 1millió, ezeknek, ha jól tudom, csak 5 számjegyű az órája, így 99.999-nél fordulnak.

Meg egy 8 éves autóban 1 millió km? Évi 110000km kicsit sok lenne ilyen kocsival.

de www.hasznaltauto.hu -n nézz körül, keress hasonló autót és megtudod milyen árban mennek.

2010. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyire volt széttaposva? kívülről hogy nézett ki? de amúgy fapadosan 300e körül..
2010. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Millió kilométert?Stift?Na azért pénzt nem adnék....De kizártnak tartom!Vagy tekertétek az órát a benzinpénzért?
2010. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szét volt ahjtva rendesen, ez igaz. Az milliós km számot én is soknak tartom, de 100 ezer sem lehet, hiszen van olyna kolléga, aki saját bevallása szerint 80 ezerért tankolt bele havonta. Gyakorlatilag folymatosan úton volt a gép. A tegnapi volt az utolsó útja valószínűleg...


A lényeg, hogy én is 300 ezerre saccoltam volna (maximum). Akkor a 10 százalékos Casco-nak hála 30 ezer lesz a részem, meg ugyanennyi a büntetés...

2010. máj. 5. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy olyan Suzukiért nemadnák 250-nél többet.
2010. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!