Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 1-es első autónak jó...

Bmw 1-es első autónak jó választás?

Figyelt kérdés

118d vagy 120d,ami szóba jöhet. Kb heti 400km-t használom. Automatát akarok,de nagyobb eséllyel lesz kézi.

Tetszik az új Ford Fiesta is ,de őszintén mem az kéne.

Vagy milyen autót ajánlanátok max 10 éves korig?


2017. jan. 6. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Első autónak általában nem érdemes feltöltött autót venni,mert jellemzően nem a friss jogsis az,aki hosszú távokra használja az autót.Városba,ráadásul egy zöldfülűnek nem okos dolog egy feltöltött motor.Régebbi 1.9 TDI,vagy benzin részről 1.8T és hasonló megbízhatóbb darabok még elmennek,de ezek nem 10 évesek.

Heti 400km az havi 1200,tehát még 20 ezret se mész évente.Innentől hülyeség a dízel.


Valami 1.5-2.0 japán szívóbenzint vennék,attól függően hogy mekkora kasztniban és hogy hol/hogyan használod.


Az 1-es BMW meg amúgy is hát....izéé..kerülném.

2017. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez lesz tavasszal a 4. év,hogy jogosítvnyom van és azóta vezetek, csak saját kocsim nem volt eddig. Szóval se nem friss,se nem kezdő..
2017. jan. 6. 10:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha 10 ezret menne évente, mint én, akkor nem kéne dízel, de a 20 ezer már bőven az a kategória, ahol bőven vehet dízelt.

Ha tetszik, vedd meg nyugodtan, bár szerintem az 1-es széria annyira BMW, mint amennyire az A-class Mercedes.

2017. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Heti 400km, hol? városban vagy pályán?


Egyébként az 1-es bmw nem túl olcsó, se a fenntartása. A 20d motor vagy bejön vagy nem.

2017. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Számolj magasabb fenntartási költségekkel, télen csúszkálhat a fara, ami élmény, de nem mindenki szereti és tudja kezelni. A motorokból nem tudom ez most melyik, mert a 160 ló körüli 20d még jó, az utána lévő lánc problémás.

Ekkora távra, ha nem hosszú távokból áll össze, tényleg jobb lenne egy szívó benzin.

2017. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

1es BMW olyan siralmas, mint az A merci!

Ingyen se kéne, ettől még lehet jó kocsi is, de nem illik rá a bmw embléma!

2017. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerek két embert is akiknek volt 120d. Semmi bajuk nem volt vele. Elégedettek voltak vele akkor is amikor eladták. Nagyon tartják az árukat. Az 1-es széria tartja a legjobban az árát ezért csak ezt érdemes megvenni BMW-ből ha fontos szempont az hogy meg is érje. A 10 éves 120d-ket még mindig nem adják oda 2 millió alatt. De legalább ha egyszer majd te is eladod akkor jó árat kapsz érte. Tartósak és nagyon lassan öregszenek. Nem rozsdásodnak.
2017. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 E90-et se kapsz 2misi alatt, pedig ugyan az az autó, ugyan azokkal a hibákkal. 20d-ből csak az M47-es motor amit érdemes venni, de ezek hibái is ismertek az e46-ból.
2017. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az E90 már bőven beesett 2 millió alá. Ezért is veszik már egyre többen. De főleg a legelső darabokat veszik mert azok olcsóbbak mint 2 millió. Nem tűnt fel a sok 2005-ös E90-BMW-t vennék kérdés az utóbbi 1 évben? Van 1-es BMW is 2 millió alatt valamivel. A legelső évjáratokból. E90 viszont van a későbbi évjáratokból is 2 millió alatt. Csak csilliárd km-rel. Sokszor visszatekerve 200 ezerre. Amit sokan nem bánnak csak olcsó legyen. De az 1-es BMW-ket nem tipikus utazóautónak vették az első gazdáik és ezért kevesebb bennük a km és megkíméltebbek. De emiatt drágábbak is.
2017. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Valami 1.5-2.0 japán szívóbenzint vennék"


Én viszont nem vennék Suzukit 1999-es évjárattal 250 000Ft-ért,csak mert olcsó és akkor az enyém,mert nem hiteles meg A-ból B-be elvisz.. Se formája se kinézete belül vagy kívül 0.


Nem gondolod,hogy a családban lévő új Skoda Octavia és Wolksvagen Passat 6-os mellé,majd 20 éves suzukit veszek..


Nekem nem az a célom,hogy vegyek egy szürke unalmas kocsit,amiért még fizetnek,hogy elvigyem,meg mert az enyém lesz és nem banki alapon kerül fizetésre meg az olcsó alkatrészei miatt..


Se japán,se kínai se 1.5-ös motorral meg semmi kis motorral. Egyszer vezettem egy 1.2-es Opelt, ott ahol 130-al lehet menni ott örültem ha 70-el mentem utána fékezni kellett..


A szomszéd utcába van egy e91-es 3-as. Kb ugyan akkora távra használják,mint amit én írtam. 2006-os évjárat 2,6 millióért vették talán 2014-ben. Fenntartásáról annyit mondtak,hogy drága,de megéri. Viszont azt,hogy dízeles,már bánják. Az e91-es jobban tetszik,mint az e90,de Touring nem kell nekem,mert felesleges akkora kocsi.

2017. jan. 6. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!