Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak melyik lenne...

Első motornak melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Kawasaki ZX-12R vagy Suzuki GSX 1300 (B-KING) ? Csak ez a kettő jöhet szóba sajnos, fater azt mondta ezek közül válasszak mert még most meg akarja venni nekem karácsonyra hogy következő szezonban már együtt verethessük. Szerintem mondjuk kezdésnek elég erős gépek, most lett meg motorra a jogsim nyáron. Én valami lájtosabb vasban gondolkodtam pl egy 750-es GSXR, de azt mondta fater hogy az nőknek való motor, és ő is egy ezerhatoson kezdte. Szerintetek nem túlzás egy kicsit első paripának ekkora motor ?
2016. nov. 4. 02:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora tapasztalatod van, és mennyire vagy magabiztos a motoron.

Ez a hozzáállás pedig nagyon gyerekes apukád részéről. Elhiszem, hogy nagyobb motort akar, mert az a csúcs. De nem értem miért lennék kevesebb az ő szemében, ha kisebb motoron tanulnál meg forgalomban, biztonságosan vezetni. Tanulásra és megszokásra a kisebb még jobb is, főleg ha te is biztosabban éreznéd magad rajta. Nincs akkora ereje a motornak sem, meg tudod tuti tartani és meg tudsz tanulni biztonságosan vezetni.

Ha már megy magabiztosan, akkor nyugodtan jöhetnek a nagy motorok.

Azt is kérdezd meg apukádtól, hogy mennyit perecelt ugyan, mert ő igazi férfi és nagyfiú volt és belevágott rögtön a nagymotorozásba.

Nem szégyen a saját kvalitásaidnak megfelelő járművel közlekedni, főleg kezdőként!

Nagymotort ne vegyél, ha nem érzed rajta magad biztonságosan! Annak semmi értelme. Azért meg végképp ne vegyen neked, mert szerinte akkor leszel férfi. Ezt neked kell érezned, mi az, amit bemersz vagy be tudsz vállalni. Ezt ne ő döntse már el helyetted!

Nőnek való motor ide vagy oda, inkább tanulj meg kisebben biztonságosan vezetni, mint rögtön nagyon esve-kelve.

2016. nov. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a saját jellemedet nem extra megfontoltnak és türelmesnek, nem szeleburdinak írnád le, akkor talán belevághatsz a nagymotorba elsőre. Légy magaddal őszinte!


Én pl sosem mertem ötvenes kat. fölé menni, mert ismerem magam annyira, hogy elkaphat a hév és ész élkül húznám.

2016. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!