Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a BioBenzinről?

Mi a véleményetek a BioBenzinről?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék, aki már használta milyennek látja,érdemes használni? Nem megy tönkre a kocsi motorja? Hogyan kell használni?
2010. máj. 3. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az E85 ösre gondolsz, szerintem nem éri meg...


Igaz én átalakító nélkül próbáltam ki felesbe a rendes benzinnel, de nagy kaka..


Sokkal többet fogyasztott a kocsi ráadásul nem ment!!


Régebbröl maradt még 20 éves fütőolaj a kamrába vagy 100 liter, azzal összekevertem a benzint kb hasonló arányba és azzal jobban ment az autóm mint az E85 ös etanollal..


Én soha többé nem vennék, a fütőolaj olcsobb is (föleg mert ami itthon van az ingyen van) meg jobb is..


Igaz az én kocsim elmult már 20 éves, ezekböl az új 83 szelepes meg 58 hengeres agyonelektronikázott csodákból meg egyre többet látok lerobbanva az út szélén...


Az enyémben még automata szivató sincs, azt is kézzel kell huzogatni, mellesleg japán..

2010. máj. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy zavar az előttem hozzászóló leírásában.Az E85 bioetanol.Ez benzines autóba való,és nem dízelbe.Ha te fűtőolajjal jársz,akkor minek tettél bele bioetanolt????Nagyon zavaros!!Benzines az autód vagy dízel???

A válaszom a kérdésre:

Fele fele arányban kell használni,és úgy elméletileg nem károsít semmit.(Én nem nagyon hiszem el)Én is átalakító nélkül használtam.A fogyasztása megnőtt kb 2 literrel,és hidegen nehezen indult be.Én nem tankolnék mégegyszer.De már azóta dízel autóra cseréltem a benzinest.

2010. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elő lehetne állítani 99-est is, de meg is fogják adóztatni amint elterjed.
2010. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!