Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW vagy Mercedes? Miért?

BMW vagy Mercedes? Miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 15:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szevasz 69%!Igazad van!Prosztó szarok!Egy jó autót gyártottak, a Walter Röhl féle 600 lóvast.Azóta csak a nevéből és a népautó társulásból tengődik...
2010. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szevasz 40%!

Pontosan..

Egy UrQuattrót én is bármikor elfogadnék, de semmi más.

Lopnak a BMW-től LED csíkot, formatervet mindent..

De a futóművet még mindig nem sikerült ellopniuk :)

2010. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
BMW,MERT A KEDVENCEM!!
2010. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Fülünyúl válasza:

A kérdés provokatív. Mindenkinek más jön be, és más tetszik, ezért van annyiféle autó, ruha, mobiltelefon, cipő stb.


Ide is azok írtak csak 99%-ban akik valamelyik márka elkötelezett hívei, rajongói. Akár egy futballcsapaté.


A két gyártót összehasonlítani nem lehet azonban, mivel teljesen más stílust képviselnek. A Mercedes megmarad a mindig és mindenhol elegánsnál, az autói egyszerűen szépek. Nem hivalkodóan szépek, de minden nap ha ránézel újra és újra beleszeretsz. Nagyon biztonságos autók, és jól is mennek, ezekbe is adnak nagy motorokat amikkel mehetsz mint a meszes.

A BMW a sportosságra helyezi a hangsúlyt. Ezzel csak egy ponton van gondom: hogy családi 4 ajtósokra miért kell sportautó szerepet erőltetni. A kupék, kabriók és roadsterek esetén megértem, de hogy egy 4 ajtós 1 mp-el jobban gyorsuljon 100-ra, annak sok értelmét nem látom, megmondom őszintén.

Szóval mindkettő jó márka, megbízható és nívós kocsikat gyárt, mindegyik küllemre is jól néz ki, és igazából tényleg csak az számít kinek melyik tetszik formára, illetve ki melyik cég filozófiájával tud azonosulni. A BMW-nél mondjuk egy kicsit a hivalkodás benyomását érzem személy szerint, és általában a tulajdonosaik is ilyenek. Naponta sokat vezetek és a BMW-t vezető emberektől jóval gyakrabban tapasztaltam erőszakosságot és kihaénnem viselkedést. A Mercisek nyugodtabbak, udvariasabbak. Kicsit mintha az autó átalakítaná annak a személyiségét aki beleül.


A sztereotípia, miszerint az egyik cigós a másik diszkósköcsögös márka, néha helytálló, néha nem. Mondjuk én újabban mindkét márkában fehérgalléros, többszázmilliósvégkielégítős, euspályázatipénzlenyúlós dagadt ipséket látok tespedni.

2010. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Akkor megírom hogy ne foglalkoztasson!Azért, mert pl. az E-39 M-5 öt személlyel tudott olyan haladást produkálni, amit akkor egy kétszemélyes Porsche.Miért csinálja?Mert van rá kereslet, van rá igény.A kérdésed továbbgördítem.A velejéig sportos Porsche, miért csinált SUV szuper hiper turbós autót?Miért dobta piacra az új szedánját???Szerintem ez itt ebben a formában nem helytálló.Ajánlom figyelmedbe a Bazsó féle Totalcar BMW M5 videóját, ahol pont a Te elméleteddel szögesen ellentétesen nyilatkozik erről az egy másodperces dologról....
2010. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Audi, mert sportos és kényelmes!!! Már vezettem Mercedes S420 CDI-it és Audi A8 4.2TDI-it és meg kell mondanom h az Audi 1000szer jobb!!!
2011. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!