Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fordítom a kulcsot de az meg...

Agarasz kérdése:

Fordítom a kulcsot de az meg se nyikkan! Lehet hogy a kulcsnál valami érintkezési hiba? Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Világítás minden működik, de nem teker semmit, aksi nincs le merülve!

2016. dec. 25. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha Audi, akkor kezdheted imára kulcsolni a kezed!
2016. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez egy rover 620 as!
2016. dec. 25. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a pótkulccsal. Lehet kopott, de lehet hogy az immobiliser nem küld jelet, vagy gyenge jelet küld.
2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam de semmi! tegnap este le álltam vele reggel indítani akartam de még csak egyet se fordult az önindító :-/
2016. dec. 25. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Az, h a lámpához elég az akkud, az nem jelenti azt, hogy nem fenékzárlatos.

Hideg van már kint, ilyenkor szeretnek az akkuk megmakkanni! Az önindító sokkal nagyobb áramot vesz fel, ha tud, mint a lámpa. Próbáld meg másik akkuval, vagy bebikázva!

2016. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy van benne egy titkos kapcsoló ami megszakítja az önindító áramkörét és Te véletlen átkapcsoltad. Én már jártam így :D
2016. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a világítás es a műszerfal jelek működnek, akkor a kulcs teszi a dolgát, gyujtast ad. Lehet, az akkumulátor inditashoz mar gyenge. Az önindítóval minden rendben? Betolni, bikazni sem lehet?
2016. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nahát nálam a ,,lopásgátó" kapcsolót ha kikapcsolom akkor is van gyújtás meg minden csak a kulcs teljes elfordításával nem tekeri meg az önindítót, kialszanak a fények a műszerfalon, de nem történik semmi.
2016. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 veterán vas ***** válasza:

Lehet, hogy a minden jó, csak a gyújtáskapcsoló nem zárja az indítómotor áramkörét(elkopott az érintkező, v. letört) esetleg a behúzótekercsben szálszakadás van, vagy szétcsúszott valahol egy csatlakozás, leesett egy kábelsaru.

Azt nézed meg, hogy kulcselfordításkor kap-e feszültséget az indítómotor behúzótekercse? Ha odáig eljut a ménkű ;), akkor indítómotor javítás, ha azon a ponton nem mérsz semmit, akkor vezetékelés vagy gy.kapcsoló a probléma.

(feltételezve, hogy "hagyományos" indítókulcsról beszélünk, nem kártyás/gondolatolvasós/immo-betétes kütyüről)

2016. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez jó... akkut számításba sem veszi, de már önindítót akar méregetni, meg cserélni. :)
2016. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!