Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni 2010-ben egy...

Megéri megvenni 2010-ben egy 88-as évjáratú Honda CRX-et?

Figyelt kérdés

Mert az évjárathoz képest igen magas az árfekvésük, gondolom nem hülyeségből.

Tapasztalat, vélemény?


2010. máj. 3. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
motorilag oké, de a beceneve guruló koporsó. a kasztnija sz.r, de húz.
2010. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a tipus, de egy 88-as autóval mindig csak a baj van. készülj fel rá, hogy havonta 1-2x lerobban, viheted szervizbe. Csak akkor ajánlom, ha olyan bütykölős-féle vagy, hogy otthon is tudod szerelgetni.
2010. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen nagy kedvencem volt a régi crx, de 22éves kocsival ne száguldozz. Sajna már felejtős kocsi, bezzeg a saját idejében a ladák, daciák között mekkora szám volt!
2010. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még ma sem felejtős.

Egy minőségi autó, márpedig a Honda az, 22 évesen ia AUTÓ marad.


Az enyém 21 éves és soha nem robbant le még (220 ezer km)

BMW 1.6 benzin


Szerintem jó autók a CRX-ek:)

2010. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem nem a legjobb kifejezés az h sz@r a kasznija inkább az baj vele h kis ferdehátu coupe szal nem nagy kocsi ezért könnyü és a motorja meg nagyon erös. am azért az a beceneve mert már sokan bennemaradtak:S

sztem a honda odatartozika legjobb kocsik közzé még egy 88as évjáratú is inkáb az a baj ezekkel a kocsikkal h sportkocsik és nagyon hajtották öket de minöségileg tökéletesek

2010. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég gyorsan az öledbe ugrik a motor ha úgy ütközöl :)

Amúgy szerintem ha tudsz vigyázni magadra simán jó.

2010. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem vagy 10-15 db volt anno, még rallyztunk is vele, jó eredményekkel. Nem tudom, hogy mért mondod, hogy lerobban, nekem az egyikkel sem volt. Most is van egy 84-es nekem soha sem lesz öreg, gyors, lapos, jó kis autók. semmi bajom velük. szerintem vedd meg, mennyiért van hirdetve?
2010. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


500e- ért van hirdetve, mint általában a crx-ek, és ez még az olcsóbbak közé tartozik.

2010. máj. 3. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!