Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Meriva 1.4 -es 100...

Opel Meriva 1.4 -es 100 lóerős benzines motorral, vagy Skoda Rapid 1.2 ~90 lóerős motorral?

Figyelt kérdés
Mindkét autó vadi új, az ár nem számít. Opelt próbáltam, annyira nem egy gépállat, viszont elgurul és tágasnak is mondható. Skodát sosem próbáltam, viszont valamivel "prémiumabbnak" gondolom a Skodát az Opelnél (bár ez a Meriva egész jó/dizájnos belülről, a külseje a Skodának tetszik jobban). Menettulajdonságát tekintve nem lenne rosszabb az a 10 lóerő különbség? Mennyire bírja cipelni azt a nagyobb kasztnit az 1.2 -es?
2016. dec. 15. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9: Na most hidalsz le!

A szívóbenzin 1.4-1.6-os Opelokban nincs kettőstömegű, akár új, akár régi.

Szóval nehéz ám itt okosnak lenni.


Írd le a kocsid márkáját, mert most kíváncsivá tettél mi lehet az a nagyon luxus 1.4-es 8 szelepes gép amiben ennyire csillapítani kell a rezgéseket.

2016. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Oké! Fiat Grande Punto 1.4 8V

Itt van hozzá az ominózus alkatrész:

[link]

2016. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed okát. Ha nem tetszik neked az opel mert szerinted ronda akkor miért tetted fel a kérdést?
2017. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!