Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw vagy más felső kategóriás...

Gon99 kérdése:

Bmw vagy más felső kategóriás autó VS Suzuki vagy más újabb olcsóbb autó?

Figyelt kérdés
autó vásárlás előtt állok első autóm lenne és összegyűjtöttem rá 3 milliót rengetek autót néztem de a segítségeteket szeretném kérni az új Suzuki Dácia Clio jó árban van és ennyi pénzért szinte újat tudnék vásárolni de szerelős és autóguru ismerőseim lebeszéltek róla mondván nem megbízható csak németet v japánt de ennyi pénzért amiket néztem és jó állapotú 2008as szerintetek van ekkora különbség?Bármilyen javaslatot szívesen fogadok nem ragaszkodok a fent említett márkákhoz előre is köszönöm mindenki segítségét.

2016. dec. 10. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Te tudod hogy mennyi a bevételed. Ha 1 éven belül gyűjtöttél 3 milliót akkor szerintem keresel annyit hogy megengedhess egy BMW-t és pár év múlva veszel sokkal fiatalabbat. Viszont ha pl 4-5 évig gyűjtöttél össze ennyi pénzt akkor inkább vegyél egy új vagy 1-2 éves autót.

3 millió nem sok egy 0 km-es autóra de pár ezer km-el egy 2016-osat simán kapsz.

2016. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is japánt vennék,és abból is szívó benzinest.

Japán alatt pedig a Honda,Toyota,Subaru,Mazda,Mitsu-t értem.


Daewo,Dacia valamint az összes olasz és francia ki lenne nálam zárva,németből meg maximum VW,Seat,Skoda maradna,de a gyalázatos motorok miatt az is kiesne.

A Suzuki,illetve a koreai márkák motor függvényében még jók lehetnek.


3 millióból elég szép a választék,úgyhogy kéne jó pár szempont.

Mennyit és hol fogod használni,milyen kialakítás,milyen méret,mekkora teljesítmény,milyen felszereltség ésatöbbi.

2016. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igényeidtől függ, én 3 millából Audit vettem, mert arra van szükségem (sokat megyek, szeretem az erős autókat meg a kényelmet). Másnak ennyibúl már bőven elég egy új kisautót, 100 km-es körzetben ide-oda szaladgálni.
2016. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan autót vegyél, ami tetszik, és a fenntartása sem gond.

A szerelős és autóguru ismerőseid véleményét kezed fenntartásokkal, a Suzukiról el lehet mondani, hogy kevés a presztízse, viszont a megbízhatatlanság soha nem volt kifogás.

Kérdezd meg autószerelőktől, hogy Suzukit, vagy BMW-t javítanak-e többet, s kalkuláld össze azzal, hogy Suzukiból lényegesen több fut.

Azt nem értem, hogy jött nálad a BMW vs. Suzuki dilemma, 3 millió körül Suzukiból is csak "mini méretűt" adnak, egy Alto-t nehéz összehasonlítani egy BMW-vel, Vitara, S-Cross viszont 5-6 millió. (és persze azok sem BMW méretűek)

2016. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!